Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Historky prostitutek a prostitutů. Za co jim byli jejich klienti ochotní zaplatit?

Historky prostitutek a prostitutů. Za co jim byli jejich klienti ochotní zaplatit? Zdroj: Shutterstock.com

O prostituci se říká, že je to to nejstarší řemeslo ze všech. V každém zaměstnání dochází k nějakým trapným či úsměvným situacím a věřte, že právě u tohoto zaměření jich je víc než dost.

Na sociální síti Reddit proběhla opravdu záživná diskuze, během které se prostitutky, prostituti i jejich blízcí svěřili s peprnými zážitky, které je za dobu, co tohle řemeslo vykonávají, potkaly. Kromě toho, že se nad některými upřímně zasmějete, nad jinými budete jen nevěřícně kroutit hlavou, jak něco tak bizarního může někdo vymyslet.

Sezení na truhle

Jedna z uživatelek této sociální sítě se svěřila s příběhem své kamarádky dominy, která dostala zaplaceno 1000 dolarů za to, že si pouze sedla na dřevěnou truhlu, ve které tři hodiny muž, který dívce zaplatil, ležel. A co dívka během této doby dělala? Všechny úkoly, které měla do večerní školy.

Podpaží

S touto tematikou se objevovalo více příspěvků a cíl všech klientů byl stejný – kousání do podpaží. Ano, skutečně i za tohle je někdo schopen zaplatit. Nic kromě okusování si tito lidé nepřali.

Hra na kata

Další žena se svěřila s tím, že jí muž zaplatil za to, aby si s ním zahrála na kata. Do své role se tak vžil, že jí dokonce na hlavu nasadil neprůhledný pytel a kolem krku uvázal smyčku. Sama žena uznává, že chvíli pochybovala, jestli ji opravdu nechce oběsit.

Zdroj: Shutterstock.com

Pomeranče

Další uživatelka vyprávěla příběh svého kamaráda, který dělal prostituta. Jednoho dne navštívil muže, který si objednal jeho služby. Tento muž měl doma 200 litrový sud plný pomerančů a jeho jediný požadavek zněl, aby po něm tyto pomeranče házel. Když se ho kamarád ženy, která příběh napsala, zeptal, zda to opravdu chce, protože na vysoké byl baseballový nadhazovač, klient se do něj doslova zamiloval a objednával si jeho služby k sobě domů každé dva týdny po dobu tří let.

Růžová vířivka

Další ze společnic napsala, že jí jednou její klient zaplatil za to, aby si nasadila námořnickou čepici a šla s ním do vířivky plné růžového nápoje, který se užívá proti průjmu, na pálení žáhy nebo proti žaludečním nevolnostem. Poté k tomu všemu ještě chtěl, aby mu oholila pozadí a ostříhala nehty na nohou.

Služebná

Další z žen zažila také velmi podivný den, kdy jí její klienty zaplatil 1500 dolarů za to, že se oblékne do úboru služebné, sedne si v jeho kanceláři na stůl a bude na něj močit, mezitím co on bude vyřizovat telefonáty. Žena dostala zaplaceno 500 dolarů za obleček služky, 500 dolarů za močení na stůl a dalších 500 dolarů za diskrétnost.

Balónky

Jeden z uživatelů nutně potřeboval nějakou brigádu a na internetu našel inzerát, kde někdo hledal člověka, který si chce za chvíli vydělat 2000 dolarů. Když přišel do bytu zadavatele inzerátu, uviděl na chodbě podlahu pokrytou balónky. Poté zadavatel chtěl, aby se muž svlékl a pomocí lepicí pásky si na své nohy připevnil připínáčky a všechny balónky popraskal. U toho si muže ještě natáčel na kameru.

Autor:
Publikováno: 1. 3. 2021 13:50 Nahlásit obsah