Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Sexuální přitažlivost podle horoskopu: Se kterým znamením zažijete ten nejlepší sex?

Sexuální přitažlivost podle horoskopu: Se kterým znamením zažijete ten nejlepší sex? Zdroj: Shutterstock.com

Některá hvězdná znamení se k sobě hodí více, jiná méně. A to i po sexuální stránce. Proto není od věci vědět, které znamení horoskopu je vaším nejideálnějším sexuálním partnerem, se kterým prožijete ten nejlepší sex ve svém životě. Hvězdy říkají, že mezi některými znameními existuje přímo maximální sexuální přitažlivost. Jak to tedy je?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vášnivý Beran, který je stále plný sexuální touhy, má rád v posteli velké výzvy. Ideálním sexuálním partnerem jsou pro něj Blíženci, a to díky své koketní a velmi aktivní povaze, která odpovídá Beranově zběsilému tempu. Blíženci jsou inteligentní a mají rádi chytrý humor, díky čemuž budou Berana zajímat i poté, co opadne počáteční vášeň. Spojení Berana a Blíženců není krátkodobým rozmarem, tato znamení zvěrokruhu mají šanci na velmi intenzivní dlouhodobý vztah.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Protiklady se přitahují a v případě Býka a Štíra to platí dvojnásob. Tato hvězdná znamení sebe nebudou mít po sexuální stránce nikdy dost! Smyslný Býk, který se stále drží při zemi, je maximálně přitahován vášnivým a divokým Štírem. Mezi těmito znameními je neuvěřitelná chemie, které se všimne i nezaujatý pozorovatel.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou zvědaví, vtipní a zábavní. Milují experimenty, ale jak rychle vzplanou, dokážou se i pořádně nudit. Průkopnický Beran, který zbožňuje sexuální výzvy, však dokáže Blížence naopak zaměstnat velmi neobvyklým způsobem. V jejich případě jde nuda v posteli stranou. Blíženci a Beran milují rychlé tempo a společně vstřebávají velmi vzrušující a zajímavé zážitky. I když opadne počáteční vášeň, jejich společné nadšení a odvaha zkoušet nové věci, je v sexuální oblasti jen tak neomrzí.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Narodili jste se ve znamení Raka a chcete zažít opravdu žhavý a vášnivý sex? Pak se oddávejte postelovým hrátkám s Kozorohem. I když jsou Rak s Kozorohem velkými protipóly a v běžné komunikaci mají sem tam problém, v sexu jim to klape perfektně. Pro Raka, který si libuje ve změnách, totiž Kozoroh představuje stabilitu, díky které v sobě může Rak uklidnit své vnitřní zvíře. Mezi Rakem a Kozorohem je obrovské sexuální napětí, které se v posteli promění v tajfun.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lev miluje uznání a pozornost, a to i v ložnici. Toto sexuálně nenasytné znamení si nejvíce užije s Váhami. Váhy to se Lvem zkrátka umí. Vědí, jak jej povzbudit k tomu nejlepšímu výkonu, a přitom dokážou vytvořit i romantickou kulisu. Díky Váhám se lví řev v ložnici brzy promění v jeho spokojené vrčení.

Panna (24. 8. – 22. 9.)

Když se Panna uvolní, může zažít v ložnici neskutečnou slast. Pomůže jí k tomu vnímavý partner ve znamení Ryb, který jí pomůže uniknout ze starostí každodenního života a nasměruje ji na mnohem příjemnější záležitosti. Díky tomu Panna ztratí zábrany a začne se plně oddávat postelovým hrátkám. Pannu přístup Ryb plně fascinuje. Nechá se Rybami vést, aby dosáhla maximální rozkoše.

Zdroj: Shutterstock.com

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou něžné, umělecky založené a diplomatické. Chtějí si sex nejen užít, ale chtějí, aby jejich postelové hrátky stály opravdu za to. Jejich nejideálnějším sexuálním partnerem je proto Lev, díky kterému si budou na společný velmi intenzivní sex plný dramatu a vzrušení ještě dlouho pamatovat. Váhy zbožňují Lví nenasytný přístup k lásce a sexu, jsou proto schopny pro Lva udělat takřka cokoliv.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Sex-appeal Štíra je naprosto legendární, jde o nejvášnivější znamení zvěrokruhu. Smyslný Býk, který se rád drží při zemi, ovšem dokáže Štírovi poskytnout nový druh výzvy, kterou si toto vodní znamení rozhodně nenechá ujít. Smyslný, ale i vášnivý Býk je oázou klidu, která čeká na vyrušení ze svého poklidného stavu. Štír udělá v posteli prakticky cokoli, aby byl jejich společný sex nezapomenutelný.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelec miluje dobrodružství a zábavu. Je proslulý tím, že se nebojí riskovat. Právě proto bude zbožňovat inovativní přístup Vodnáře. Střelec s Vodnářem jsou sobě navzájem ideálními sexuálními partnery. Střelec je přitahován Vodnářovým neobvyklým přístupem k lásce a sexu, Vodnář miluje Střelcovu spontánnost. Když přijde na věc, dojde doslova k výbuchu sexuální touhy.

Zdroj: Shutterstock.com

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh nedokáže oddělit lásku od sexu. K sexu, stejně jako k dalším věcem ve svém životě, přistupuje velmi vážně a zodpovědně. Toto znamení je navíc velice milující a oddané. Ideálním sexuálním partnerem pro Kozoroha je Rak, který přináší do sexu více emocí a prožitků a který Kozorohovi pomáhá, aby si sex užil mnohem intenzivněji.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář si libuje v nových a neobvyklých postelových hrátkách. Proto mu to tak dobře klape se spontánním Střelcem, který je pro každé nové dobrodružství. Střelec je Vodnářův sexuální průvodce i velký znalec nejrůznějších technik. Střelec ukazuje věci, které Vodnář dosud neznal. Vodnář zkrátka miluje nové výzvy, spolu se Střelcem tak může zažít absolutní sexuální svobodu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vášnivé Ryby oplývají velkou dávkou fantazie. Když se potkají se zdánlivě slušnou a konzervativní Pannou, jejich fantazie pracuje na plné obrátky. Rádi Panně ukážou cestu z běžného života a nasměrují ji k mnohem zábavnějším a vzrušujícím záležitostem. Ryby jsou velcí a vytrvalí milovníci. Snaží se, aby Panna odhodila veškeré zábrany a vzájemně si užili postelové hrátky na maximum.

Autor:
Publikováno: 14. 3. 2019 11:32 Nahlásit obsah