Kategorie Anketa

Článek
Učitelé uvedli nejhorší dětská jména: Žáci s těmito jmény jsou údajně neposlušní a zlí
Učitelé uvedli nejhorší dětská jména: Žáci s těmito jmény jsou údajně neposlušní a zlí I když se obecně předpokládá, že učitelé nemají vůči dětem předsudky, někdy tomu tak opravdu není. Dokládá to počin jedné maminky, která udělala rozhovor s učiteli na téma osobních jmen dětí, v němž byli pedagogové ve svých názorech opravdu upřímní.
Článek
Strom roku 2023 zná své finalisty. O titul bojuje 10 stromů se zajímavými příběhy
Strom roku 2023 zná své finalisty. O titul bojuje 10 stromů se zajímavými příběhy Nadace Partnerství zveřejnila finalisty ankety Strom roku 2023, mezi nimiž najdete celkem 10 stromů se zajímavými příběhy z různých koutů České republiky. Pro svého favorita můžete následně hlasovat v období od 24. července do 8. října 2023. Vítězný strom postoupí do evropského klání, tedy soutěže Evropský strom roku.
Článek
Slovo roku 2022 podle Oxfordského slovníku vás zaskočí. 93 % lidí hlasovalo pro opravdu bizarní označení
Slovo roku 2022 podle Oxfordského slovníku vás zaskočí. 93 % lidí hlasovalo pro opravdu bizarní označení Lexikografové z Oxfordu zveřejnili na základě hlasování, do kterého se zapojilo více než 340 tisíc anglicky hovořících lidí z celého světa, slovo roku 2022. Na plné čáře zvítězilo označení “goblin mode” neboli režim goblina či skřetí režim, pro které hlasovalo 93 procent zúčastněných. Tento výraz přímo vystihuje dnešní společnost. Víte, co znamená?
Článek
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál?
Marie Doležalová vyhlásila anketu o nejsexy muže Česka. Kdo vyhrál? Herečka Marie Doležalová vyhlásila na svém Instagramu velmi zajímavou anketu. Vyzvala své sledující, aby napsali, kdo je podle nich nejpřitažlivějším mužem Česka. Do TOP 10 se probojovali slavní muži především z řad herců.
Článek
Volba spotřebitelů 2021: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2021: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2021 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové. I tento rok je z čeho vybírat! Opět se účastní mnoho zajímavých a atraktivních výrobců se svými nejlepšími novinkami. Proto neváhejte a určitě dejte hlas svým favoritům!
Článek
Volba spotřebitelů 2019: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2019: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Jenženy.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2019 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč.