Kategorie Anketa

Článek
Volba spotřebitelů 2019: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2019: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost na stránkách Jenženy.cz vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2019 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč.
Článek
Tipnete si, kdo se stal nejvíc sexy mužem roku 2016?
Tipnete si, kdo se stal nejvíc sexy mužem roku 2016? Tak jako každý rok, se magazín Glamour rozhodl uspořádat anketu, ve které nechal své čtenářky vybrat stovku nejpřitažlivějších mužů pro rok 2016. My vám představíme patnáctku z nich. Tipnete si, kdo anketu vyhrál? Poradíme vám. Jamiemu Dornanovi letos vítězství uteklo.
Článek
Nejvíc sexy princové od Disneyho: Který je ten váš?
Nejvíc sexy princové od Disneyho: Který je ten váš? Animované pohádky od Disneyho nás dokážou dostat do kolen i po tolika letech. Jistou část zásluhy na tom má nejen příběh, ale také princové, jejichž vzhled a osobnosti se tehdejším tvůrcům zkrátka povedly. Takže, milé dámy,…
Článek
15 nejoblíbenějších Večerníčků
15 nejoblíbenějších Večerníčků Pro mnoho dětí je dívání se na Večerníček dosud nejoblíbenější chvilka strávená u televize. Každý z nás měl jako dítě své oblíbené Večerníčky, někteří dospělí se na ně z nostalgie rádi podívají i nyní. V…
Článek
Nejikoničtější účesy půlstoletí: Lady Di porazila Marge Simpsonovou
Nejikoničtější účesy půlstoletí: Lady Di porazila Marge Simpsonovou Obchodní řetězec vlasové kosmetiky a doplňků Fabriah nedávno na svých webových stránkách vyhlásil anketu o nejikoničtější účes půlstoletí. Přinášíme vám výsledky.