Tři koncerty, které si nesmíte tento rok rozhodně nechat ujít

Tři koncerty, které si nesmíte tento rok rozhodně nechat ujít Zdroj: Rybičky 48

Hudební fajnšmekři si v druhé polovině roku 2022 přijdou v Česku rozhodně na své. V hlavním městě Praze se postupně uskuteční tři koncerty, které budou opravdovým zážitkem. O které konkrétně jde? Nenechte si ujít koncert pop-punkových Rybiček 48 20. října, koncert legendárních The Cure 24. října a koncert metalových Nightwish 21. prosince.

Velkolepý koncert Rybiček 48: Čtvrtek 20. října 2022 v O2 areně

Česká pop-punková kapela Rybičky 48 slaví v roce 2022 kulaté jubileum. U příležitosti 20 let na české hudební scéně si pro své fanoušky přichystala velkolepý koncert, který proběhne ve čtvrtek 20. října 2022 v pražské O2 areně. Pokud si tedy chcete poslechnout největší hity této pop-punkové partičky naživo, máte jedinečnou možnost.

Na narozeninovém koncertu Rybiček 48 zazní jejich největší hity. Těšit se můžete také na dokonalé pódiové vystoupení. Kromě hudby si vychutnáte show plnou světel, ohňů a dalších pyro efektů, které jedinečnost velkolepého koncertu Rybiček 48 jenom podtrhnou.

Zdroj: Rybičky 48

Legendární The Cure: Pondělí 24. října 2022 v O2 areně

V pondělí 24. října 2022 můžete do pražské O2 areny vyrazit na další hudební lahůdku. A to konkrétně na koncert britských The Cure, kteří v hlavním městě Česka zahrají po dlouhých šesti letech. Této hudební partičce s výjimečným zvukovým projevem, která se stala jednou z prvních kapel alternativního rocku, bude v Praze předskakovat skotská indie parta The Twilight Sad.

Legendární britská kapela The Cure se v pražské O2 aréně představí v aktuálním složení Robert Smith (zpěv, kytara), Simon Gallup (baskytara), Jason Cooper (bicí), Roger O´Donnell (klávesy) a Reeves Gabrels (kytara). The Cure v roce 2022 putují po evropské tour. Dohromady plánují navštívit 22 zemí a zahrát na 44 koncertech. A pražská O2 aréna 24. října 2022 je jednou ze zastávek.

Zdroj: Shutterstock

Metaloví Nightwish: Středa 21. prosince 2022 v O2 areně

Posledním lahůdkovým koncertem, který si v letošním roce rozhodně nenechte ujít, je jedinečná show finských Nightwish. Tato kapela hrající symfonický metal se ve středu 21. prosince zastaví v pražské O2 aréně v rámci svého velkého evropského turné. Jako speciální hosté vystoupí kapely Beast in Black a Turmion Kätilöt.

Na co se můžete na koncertu finských Nightwish těšit? Tato metalová kapela naživo představí své nejnovější album HUMAN.:||:NATURE, které vydala v dubnu 2020. Na koncertu samozřejmě zazní i největší hity Nightwish. A to například Wish I Had an Angel, I Want My Tears Back nebo Nemo.

Zdroj: https://www.o2arena.cz/events/rybicky48/https://www.ticketportal.cz/article/7173https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2022-Nightwish

Autor:
Publikováno: 7. 9. 2022 09:14 Nahlásit obsah