Kategorie banánová slupka

Článek
Jak se navždy zbavit otravného akné? Stačí vám k tomu pouze jediná surovina!
Jak se navždy zbavit otravného akné? Stačí vám k tomu pouze jediná surovina! Akné může být pro některé z vás bojem s větrnými mlýny. Ačkoliv se všemožně snažíte, používáte pravidelně přípravky pro vyčistění pleti, akné nemizí a vy se cítíte bezradní. Někdy je však lepší se vydat přírodní cestou a na předražené kosmetické přípravky se vykašlat.
Článek
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení Zůstal vám po vášnivé noci s partnerem na krku viditelný cucflek? Řekneme vám, jak se jej co nejrychleji zbavíte. Následující triky zkrátí proces hojení cucfleku na minimum. Stačí je vyzkoušet a nebudete muset celý další týden nosit roláky či šály, abyste cucflek na krku zakryli.
Článek
Nejlepší domácí hnojivo na orchideje: Vyzkoušejte rýžovou vodu, banánové slupky nebo brambory
Nejlepší domácí hnojivo na orchideje: Vyzkoušejte rýžovou vodu, banánové slupky nebo brambory Orchideje jsou vznešenými pokojovými rostlinami, které nám dělají radost krásou svých květů. Jenže, co když vaše orchidej neprospívá? Podpořte její růst a kvetení osvědčenými domácími hnojivy na orchideje. Po použití banánových slupek, brambor, melasy nebo rýžové vody vám orchideje pokvetou jako nikdy předtím.
Článek
Hnojivo z banánové slupky přinutí orchideje, aby znovu vykvetly: Těšte se na záplavu pestrobarevných květů
Hnojivo z banánové slupky přinutí orchideje, aby znovu vykvetly: Těšte se na záplavu pestrobarevných květů Orchideje patří k nejvznešenějším pokojovým rostlinám. Ovšem jak jsou krásné, tak jsou i rozmarné. Jestli vám orchidej naposledy kvetla před několika měsíci a nyní ji zdobí pouze zelené listy, k opětovnému vykvetení ji přinutíte i díky banánové slupce. Ta totiž obsahuje spoustu důležitých živin, které orchidej podpoří v jejím dalším kvetení.