Kategorie Bolestivá menstruace

Článek
Jídelníček během menstruace: Která jídla zhoršují menstruační bolest, a která vám naopak uleví
Jídelníček během menstruace: Která jídla zhoršují menstruační bolest, a která vám naopak uleví Menstruačním bolestem se každý měsíc nevyhne snad žádná žena. Abyste tímto období prošla v co největší pohodě, měla byste si dát pozor na to, co jíte. Některá jídla totiž menstruační bolest ještě zhoršují. Jiná vám mohou naopak od bolestí příjemně ulevit.
Článek
Tyto věci dělá během menstruace skoro každý žena: Upřednostňuje pohodlí a hrátky s partnerem odsouvá na druhou kolej
Tyto věci dělá během menstruace skoro každý žena: Upřednostňuje pohodlí a hrátky s partnerem odsouvá na druhou kolej Když máme menstruaci, bývá to pro nás doslova utrpení. Ačkoli své dny nesnášíme, mají něco do sebe. Jsou totiž symbolem ženství. Během menstruace však zažíváme bolesti, jsme podrážděné a nálady se nám střídají jako na houpačce. Se svým stavem se ale snažíme vypořádat. A to těmito věcmi, které během menstruace dělá snad každá žena.
Článek
Bolest v podbřišku na levé a pravé straně: Co která bolest znamená?
Bolest v podbřišku na levé a pravé straně: Co která bolest znamená? Bolestí v podbřišku muži trpí jenom málokdy. Naopak ženy ji důvěrně znají, protože je provází prakticky celým životem. Bolest v podbřišku ale neznačí jenom menstruaci. Ať už máte bolesti na pravé, nebo levé straně podbřišku, může to signalizovat mnohem vážnější onemocnění. Příčiny těchto bolestivých stavů jsou různé, ale neměla byste je podceňovat.
Článek
Jak na bolest břicha při menstruaci
Jak na bolest břicha při menstruaci Bolest je signál, za který bychom měly být vděčné. Ne hartusit, že nás už zase bolí břicho. Tělo nám totiž samo říká, že něco není v pořádku a měly bychom to opravit. Je to zařízené geniálně: vždyť co jiného nás donutí, abychom se zastavily, vyslechly samu sebe a něco pro sebe také udělaly?