Tyto věci dělá během menstruace skoro každý žena: Upřednostňuje pohodlí a hrátky s partnerem odsouvá na druhou kolej

Tyto věci dělá během menstruace skoro každý žena: Upřednostňuje pohodlí a hrátky s partnerem odsouvá na druhou kolej Zdroj: Shutterstock.com

Když máme menstruaci, bývá to pro nás doslova utrpení. Ačkoli své dny nesnášíme, mají něco do sebe. Jsou totiž symbolem ženství. Během menstruace však zažíváme bolesti, jsme podrážděné a nálady se nám střídají jako na houpačce. Se svým stavem se ale snažíme vypořádat. A to těmito věcmi, které během menstruace dělá snad každá žena.

Chování ženy během menstruace: Poznáváte se?

Slovo menstruace na většinu žen působí jako červený hadr na býka. Většinou během svých dnů nejsme ve své kůži a těšíme se na to, až je budeme mít za sebou. Nesouvisí totiž jenom se silnými bolestmi a krvácením, ale hlavně s náladou pod psa, kterou muži jenom těžko pochopí.

Některá z nás je během menstruace plačtivější, další ujíždí na tučných a smažených jídlech nebo čokoládě. Následující věci ale dělá během menstruace každá z nás. O čem je řeč?

Zdroj: Shutterstock.com

Jsme nesvé, když se u nákupu tampónů a vložek nachomýtne cizí muž

Vložky a tampóny jsou pro nás v době menstruace tím nejnutnějším vybavením. Když je během nákupu předáváme k namarkování prodavačce, dokáže nás pořádně znervóznět, když za námi ve frontě stojí cizí muž. Máme pak tendenci nakoupené tampóny a vložky co nejrychleji sbalit a zmizet z obchodu rychlostí blesku.

Neustále se kontrolujeme, zda nedošlo k nehodě

Když si stoupneme, zažíváme vnitřní pocity, které nám říkají, že došlo k nehodě. Neustále se proto kontrolujeme, zda nám neproteklo, co nemělo. Nenápadně si prohlížíme své pozadí, díváme se mnohem častěji do zrcadla. Pokud jsme zrovna s dobrou kamarádkou, i ji požádáme o kontrolu. Co kdyby k něčemu došlo?

Sportovní aktivity odsouváme stranou, upřednostňujeme pohodlí

Když máme své dny, většinou všechny sporty, kterým se věnujeme, odsouváme stranou. Vyhýbáme se běhání, jízdě na kole nebo cvičení jógy. Co máme v naše dny nejraději je postel, knížka nebo oblíbený seriál. A k tomu všemu něco dobrého na zub.

Nálada se nám mění z minuty na minutu

Chvíli se smějeme, za chvíli chceme plakat a potom bychom nejradši nebyly. Asi každá z nás si všímá toho, že má během dne snad sto nálad. Ale co s tím, když nás tak ovládají hormony?

Zdroj: Shutterstock.com

Na toaletě jsme jako doma

Chodíme mnohem častěji na toaletu, klidně každou půl hodinu. A to bez ohledu na to, jestli jsme zrovna doma nebo v práci či na návštěvě. A když běháme po nákupech, i tehdy musí být toaleta co nejblíž.

Hrátky s partnerem odsouváme na druhou kolej

Intimní blízkost během menstruace? Pro většinu z nás to je zcela nemyslitelné. Bolí nás hlava, máme menstruační bolesti, krvácíme a nálady se nám střídají jako na houpačce. A do toho by náš protějšek něco chtěl?

Autor:
Publikováno: 21. 6. 2019 14:00 Nahlásit obsah