Halloween na Instagramu: Tyto české celebrity vás dostanou originálními halloweenskými převleky

Halloween na Instagramu: Tyto české celebrity vás dostanou originálními halloweenskými převleky Zdroj: Freepik

Anglosaský svátek Halloween v posledních letech výrazně boduje také v Česku. Dokazují to i čerstvé instagramové příspěvky, ve kterých se české celebrity pochlubily hrůzostrašným líčením a originálními kostýmy. Komu to v halloweenském převleku seklo nejvíc?

Poloviční bulharská dýně vám přeje hezký dýňový dny a úterní dušičky. Vzpomínáme na dědu Atanase a prababičky s pradědečkama a posíláme pusu tam nahoru,” napsala na Instagram herečka Veronika Arichteva pod společnou fotku se synkem Lukou, který má na sobě kostým dýně.

Veronika Arichteva však svým sledujícím nepopřála pouze pěkně strávený Halloween. Nezapomněla ani na Dušičky, které si připomínáme 2. listopadu a které mají v Česku mnohem větší tradici. 

Pro změnu převlek superhrdinky zvolila česká playmate Dominika Myslivcová. V kostýmu Batmanky se vydala na halloweenskou párty, kde však podle svých slov nebyla jedinou ženou převlečenou právě za tuto sexy komiksovou postavu.

“Si tady s dovolením připnu jednu Halloweenskou a lá batmanka. Velmi kreativní kostým, byla jsem jediný batman v celém sále… Ehm.. Samozřejmě si dělam prdču, normálně hejno batmanek, sestřiček, čertic, kostlivců… Další rok musím vymyslet něco kreativnějšího, nějaké tipy?” napsala Dominika Myslivcová upřímně na svůj Instagram.

Do sexy halloweenského kostýmu se oblékla také influencerka Anna Šulcová. Na halloweenskou party vyrazila konkrétně v převleku zombie padlého anděla. “Můj první HALLOWEEN! Děkuju, že jste mi na stories pomohli vybrat outfit. Makeup už jsem nějak zkusila sama, ale musím teda ještě trénovat! Jo a taky jsem na sobě měla poprvé v životě čočky a umělou krev! Zážitek docela,” připsala oblíbená influencerka ke svému snímku halloweenského převleku.

Sexy halloweenským kostýmem se nenechala zahanbit ani zpěvačka Tereza Kerndlová, která vyrazila na halloweenskou party coby krvavá roztleskávačka. Jak se vám její kostým líbí?

Za strašidelnou masku se nemusí stydět ani influencerka Týnuš Třešničková. Tato krásná žena se objevila na halloweenské party jako sexy upírka. Nutno podotknout, že její halloweenský kostým byl krásný a decentní, ovšem vůbec ne vulgární.

Zdroj: Instagram
Autor:
Publikováno: 2. 11. 2021 11:49 Nahlásit obsah