Hvězda reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková strávila luxusní dovolenou v Keni. Snídala spolu s žirafami

Hvězda reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková strávila luxusní dovolenou v Keni. Snídala spolu s žirafami Zdroj: Instagram.com @queen.plackova

Zuzana Plačková patří k nejúspěšnějším slovenským influencerkám. 29letá Slovenka, která se proslavila účastí v reality show Hotel Paradise, si ještě před pár dny užívala luxusu v Keni. Podívejte se, jak si vychutnala pobyt v přepychovém kempu, kde snídala spolu s žirafami.

Zuzana Plačková sdílí na Instagramu svůj pohádkový život

Slovenská influencerka známá svou účastí v reality show Hotel Paradise si v posledních letech oblíbila cestování. Zuzana Plačková svou chuť po dálkách nezkrotila ani nyní. Tentokrát zavítala do luxusního resortu v Keni, kde si užívala plnými doušky přepychový pobyt uprostřed africké divočiny.

Úspěch Zuzany Plačkové odstartovala reality show Hotel Paradise. Díky dřině a tvrdé práci se z ní stala úspěšná podnikatelka a jedna z nejúspěšnějších slovenských influencerek, která má třeba na Instagramu více než 719 tisíc sledujících. A právě na Instagramu sdílí momenty svého pohádkového života i ukázky toho, jak si plní své životní sny.

Dovolená v Keni očima hvězdy reality show Hotel Paradise

Zuzaně Plačkové spousta lidí její nákladný styl života závidí, půvabná tmavovláska si z toho však nic nedělá. Pro mnoho dalších lidí je navíc tato slovenská influencerka inspirací, jak v životě něco dokázat a jak si život užít co nejlépe. Důkazem je i dovolená v přepychovém kempu v Keni, kam bývalá hvězda reality show Hotel Paradise zavítala spolu se svým manželem Reném.

Ubytovali se v rezortu uprostřed divočiny, odkud měli výhled na slony, žirafy nebo lvi. Největším zážitkem pro Zuzanu Plačkovou bylo, když jí žirafy jedly přímo z talíře. S manželem vyrazili také na safari, kde se dostali divokým zvířatům na dosah ruky.

Slovenská influencerka a hvězda reality show Hotel Paradise však poznala Keňu i z druhé strany. Jelikož se tato africká země potýká s chudobou, Zuzana Plačková s manželem Reném nakoupili spoustu věcí a rozhodli se rozveselit místní děti hračkami nebo oblečením.

Zuzanu Plačkovou pobyt v Keni dostal

“Moje slovní zásoba nikdy nebyla nijak moc velká, ale tady v Africe se ještě zmenšila na slova DOKONALÉ nebo NEMÁM SLOV či NESKUTEČNÉ. Ještě jsem nezažila takový servis od tak dobrých lidí, které nezajímá, jestli máš na sobě věci za tisíce nebo za euro. Berou tě takového, jaký jsi, a to je nejkrásnější,” napsala na Instagramu o svém pobytu v Keni slovenská influencerka Zuzana Plačková.

“Neočekávají od tebe vůbec nic a každá tvoje radost je i jejich, což mě úplně dostalo. Nemají ani 2 procenta z toho, co je pro nás samozřejmost. Jsou rádi, že mají kde spát a co jíst… Je to hodně na zamyšlení, když vím, jaké blbosti řeší lidé v mém okolí nebo tady na Instagramu,” dodala dále hvězda reality show Hotel Paradise.

Autor:
Publikováno: 2. 2. 2021 16:04 Nahlásit obsah