Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení

Jenovéfa Boková je těhotná. Že čeká miminko, je pro mnohé velké překvapení Zdroj: Profimedia

Herečka Jenovéfa Boková oznámila v instagramovém videu radostnou zprávu. Talentovaná 30letá umělkyně prozradila, že je těhotná. Otcem dítěte je její partner Adam Kolář. Že čeká miminko, se přitom Jenovéfě Bokové podařilo před veřejností utajit několik měsíců.

30letá herečka Jenovéfa Boková prozradila na Instagramu krásnou novinku. Co nevidět se z ní stane novopečená maminka a svému příteli Adamu Kolářovi přivede na svět miminko.

“Chtěla bych vám říct takovou věc, kterou jsem vám za posledních několik měsíců chtěla říct už několikrát, jen jsem nevěděla, jakou formu zvolit a pak jsem si říkala, proč to říkat. Furt se to ve mně mlelo,” vysvětlila herečka v instagramovém videu na úvod svým sledujícím.

Jenovéfa Boková se nakonec přeci jenom rozhodla, že půjde s pravdou ven. Na Instagramu sdílela video, ve kterém se předvedla v třpytivě černých šatech zvýrazňujících její těhotenské bříško.

Kdy tato talentovaná kráska přivede na svět svého prvního potomka? Přesný termín porodu zatím neuvedla, podle jejích slov to ale nebude trvat příliš dlouho.

Zdroj: Shutterstock “Z jídla to není, je to dítě a to dítě tady bude asi každou chvilku,” okomentovala vtipně své těhotenství Jenovéfa Boková. Její Instagram následně zaplavilo velké množství gratulací. I my Jenovéfě Bokové k této krásné zprávě moc gratulujeme!

Zdroj: Instagram.com/jefunina
Autor:
Publikováno: 17. 2. 2023 13:06 Nahlásit obsah