Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka je zpátky doma. Fanouškům se ozval na Instagramu

Kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka je zpátky doma. Fanouškům se ozval na Instagramu Zdroj: Profimedia

Tadeáš Kuběnka je zpátky. V první polovině letošního dubna se psychicky zhroutil a skončil v péči psychiatrů. Nyní je opět doma u svých rodičů a sestry. Dokonce se již svým fanouškům ozval na Instagramu. Co jim vzkázal?

Kontroverzní influencer byl v pátek 12. dubna 2024 převezen do specializovaného zařízení, kde se nacházel pod dozorem zkušených lékařů.

„Tadeáš se jevil jako nejsilnější z nás. Ale neunesl svůj vlastní život. Psychicky to odskákal nejvíc z nás. Zatím neznáme diagnózu. Posledních pár dní, týden a půl začal mít psychózu, nevíme, čím to bylo vyvolané, zatím nic nevíme. Tadeáš se zhroutil, sesypal,“ oznámila tehdy Tadeášova kamarádka Sugar Denny.

V tuto chvíli je již influencer doma. Tadeáš se o této skutečnosti ozval svým fanouškům na Instagramu a také informoval o svém aktuálním zdravotním stavu.

"Doma. V pondělí pokračujeme léčení,” napsal Kuběnka doslova.

Pod jeho instagramovým příspěvkem se objevila spousta podpůrných komentářů. “Hlavně zdraví a obklopuj se jenom správnými lidmi,” napsala Markéta. “Život máš jen jeden, tak o něj pečuj. Každý děláme chyby, každá akce má svou reakci. Hodně štěstí, potřebuješ ho,” přidala se Alice.

Zdroj: Instagram.com/tadeaskubenkaa

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2024 12:45 Nahlásit obsah