Monika Bagárová se ukázala bez make-upu. Její fanoušci žasnou nad přirozenou krásou bez vrásek

Monika Bagárová se ukázala bez make-upu. Její fanoušci žasnou nad přirozenou krásou bez vrásek Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová šla s kůží na trh a na svém Instagramu zveřejnila video, na kterém se svým fanouškům ukázala bez make-upu. Její odvážné video vzbudilo obrovský ohlas. Lidé se shodují na tom, že je přirozeně krásná a že její pleť je naprosto dokonalá skoro jako "dětská prdelka".

Monika Bagárová sdílela na svém Instagramu video ze své koupelny. Má vlasy zabalené do ručníku a odlíčenou pleť. To jí však podle jejích fanoušků neubírá na půvabu. Spíše naopak.

Odvážné video, ve kterém se 28letá Monika Bagárová ukázala veřejně bez make-pu, vzbudilo na sociálních sítích velký rozruch, a to v dobrém slova smyslu. Lidé chválí zpěvaččinu přirozenou krásu a dokonalou pleť bez jediné vrásky, která podle mnohých vypadá jako “dětská prdelka”.

“Já stále nechápu, jak může být někdo tak přirozeně krásný,” napsala obdivně jedna ze sledujících. “Já v životě neviděla takovou pleť, jako máš ty, Moni. Nechceš nám ji někdy ukázat zblízka? To není možný, co pro to děláš?” ocenila Moničinu pleť další z fanynek.

Některé ženy dokonce s nadsázkou přiznaly, že když vidí pleť Moniky Bagárové, začínají mít mindráky. “Ta pleť je dokonalá....Mám 30 a začínám mít vrásky a takovou “starší pleť”. Začínám z toho mít mindrák,” přiznala jedna z žen.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 23. 5. 2023 10:23 Nahlásit obsah