Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují

Monika Bagárová svou 3letou dceru Ruminku stále kojí a vozí v kočárku. Někteří lidé ji za to kritizují Zdroj: Profimedia

Každý z nás přistupuje k rodičovství po svém. Zpěvačka Monika Bagárová veřejně prozradila, že svou tříletou dceru Ruminku stále kojí. Na sociálních sítích rovněž sdílela fotku, na které její holčička odpočívá v kočárku. Moničina výchova rozděluje její příznivce do dvou táborů. Zatímco jedni s ní souhlasí, jiní si ji zase nepěkně dobírají.

Zpěvačka Monika Bagárová má se svou tříletou holčičku Rumií blízký vztah a velmi ji miluje. Jak zpěvačka přiznala v rozhovoru pro pořad Mámy sobě, jejich pouto je mnohem silnější, než se na první pohled zdá. Monika totiž tříletou Ruminku stále kojí.

"Rodina už se mnou o tom nemluví, protože ví, že je to zbytečný. Je to taková věc, se kterou bojuju jako máma. Já vlastně to kojení mám ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,” přiznala otevřeně Monika Bagárová.

Zpěvačka uvedla, že se už několikrát snažila přestat s kojením, ale vždy neúspěšně. Ruminka tak nikdy nespala sama u svých prarodičů, Monika s ní musí být i přes noc.

“Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku. Tak jsem se na internetu dočetla jeden tip, vyzkoušela ho a ono to zafungovalo. Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ řekla dále Monika Bagárová.

Zpěvačka kromě toho na sociálních sítích ukázala, že když je její tříletá dcerka Rumia po delší procházce unavená, stále ji vozí v dětském kočárku. Za to se jí od fanoušků dostalo slov pochopení a souhlasu, ale také na druhou stranu od některých schytala pořádnou dávku kritiky.

“Děkuji všem ženám, které to mají srovnané. Děkuji všem, co mě vždy podpoří. Myslím, že bychom měly všechny stát při sobě. To je cesta k tomu, aby byl svět hezčí. Každej to má jinak, každé dítě je jiné a každá z nás má svůj způsob života a výchovy. Ruminka se bude vozit do té doby, dokud uznám za vhodné. Potom kočárek posunu dál kámoškám a bude sloužit zase jiným,” vzkázala na Instagramu zpěvačka.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika, Tvguru.cz, Stars24.cz

Autor:
Publikováno: 6. 6. 2023 11:00 Nahlásit obsah