Monika Bagárová ukázala na Instagramu svou krásnou maminku. Vypadá spíš jako zpěvaččina starší sestra

Monika Bagárová ukázala na Instagramu svou krásnou maminku. Vypadá spíš jako zpěvaččina starší sestra Zdroj: Shutterstock

Zpěvačka a maminka Monika Bagárová sdílela po oslavě prvních narozenin dcerky Ruminky fotku se svou maminkou. A všem tím vytřela zrak. Maminka Moniky Bagárové je krásná žena, která rozhodně nevypadá jako babička, ale spíš jako zpěvaččina starší sestra.

26letá zpěvačka Monika Bagárová má krásu a mladistvý vzhled v žilách. A to po své 45leté mamince Monice, která na svůj věk rozhodně nevypadá. Když zpěvačka sdílela na Instagramu fotku z Ruminčiných narozenin, fanoušci nemohli uvěřit tomu, že Rumii na fotce chová její babička. Ze snímku s popiskem “Ruminka s naší milovanou babi” všem spadla brada.

“Babi? To snad není ani možný,” napsala pod fotku Monice jedna fanynka. “Babi? No tak takhle chci vypadat, až budu babi. Už teď vypadám starší než vaše babi a to jsem teprve mami,” nešetřila chválou další žena.

Zpěvaččini sledující se v komentářích jednoznačně shodli na tom, že maminka Moniky Bagárové (která se taktéž jmenuje Monika), vypadá spíš jako její starší sestra. Půvabné 45leté blondýnce, která se již před rokem stala babičkou, navíc tipovali díky jejímu mladistvému vzhledu o deset až patnáct let méně.

26letá Monika Bagárová tak po svých rodičích zdědila nejen hudební talent, ale i dobré geny. Zvlášť své mamince Monice může vděčit za krásu, půvab a v pozdějším věku určitě i za mladistvý vzhled.

Že je pro Moniku Bagárovou její maminka jednou z nejdůležitějších žen jejího života, dokazuje také přání, které jí věnovala na Den matek. Maminko moje. Děkuji za vše, co jsi mi v životě dala, co pro mě, pro nás všechny děláš, jak se o nás vždy s láskou staráš, za tvoji trpělivost, laskavost, pochopení a vždy otevřenou náruč. Love YOU,” napsala zpěvačka na svém instagramovém profilu a připojila společnou fotku se svou mámou Monikou.

Autor:
Publikováno: 2. 6. 2021 11:09 Nahlásit obsah