Monika Bagárová ukázala ve videu, jak pózuje její dcera Ruminka. Podle fanoušků tato holčička “jede pecky”

Monika Bagárová ukázala ve videu, jak pózuje její dcera Ruminka. Podle fanoušků tato holčička “jede pecky” Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Monika Bagárová sdílí často na sociálních sítích fotky a videa se svou dcerkou Ruminkou. Tentokrát se pochlubila roztomilým videem, za kterého šli její fanynky a fanoušci do kolen. Zpěvačka totiž názorně ukázala, jak její dcera pózuje.

“Prostě kočka,” napsala Monika Bagárová na Instagram pod nejnovější video se svou dcerkou, která letos v květnu oslaví už třetí narozeniny.  

Malá Rumia je ve videu velmi roztomilá. Na hlavě má dva culíčky a je oblečená do růžového svetříku, který je doplněný o černou koženkovou bundu a černé džíny. Když ji její máma Monika začne natáčet, Ruminka dává ruce v bok.

“Krásný den, lásko moje krásná. Co to znamená? Co to znamená toto?” ptá se Ruminky její máma. “Dělám pózu,” odpovídá roztomile holčička. “Seš kočka, moc ti to sluší. A máš moc krásné vlásky,” chválí v zápětí svou dcerku Monika Bagárová.

Ruminka, která ukázkově pózuje ve videu, zkrátka svou maminku Moniku Bagárovou nezapře. Ostatně, myslí si to i zpěvaččini fanoušci.

“Celá maminka.. vždy ví jak se má před kamerou postavit.”, “Dělám pózu… Ta Ruminka jede pecky.”, “Já Ruminku prostě žeru. Jak vidím video s ní, tak vím, že se zasměju.”, “Ježiš to je tak boží děcko. Ona je moc pěkná a chytrá holčička, vždycky se těším, co z ní vyleze.” Napsali instagramoví sledující Monice Bagárové pochvalně v komentářích.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika
Autor:
Publikováno: 24. 3. 2023 13:15 Nahlásit obsah