Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Nejvíc sexy mužem roku 2020 je herec Michael B. Jordan. Žebříčku magazínu People dříve vévodil George Clooney nebo Brad Pitt

Nejvíc sexy mužem roku 2020 je herec Michael B. Jordan. Žebříčku magazínu People dříve vévodil George Clooney nebo Brad Pitt Zdroj: Shutterstock.com

Magazín People od roku 1985 každoročně zveřejňuje žebříček nejsexy mužů planety. Úplně prvnímu ročníku ankety Sexiest Man Alive kraloval Mel Gibson, poté jej následovali třeba George Clooney, Brad Pitt nebo Ryan Reynolds. Nejvíc sexy mužem roku 2020 se nově stal herec Michael B. Jordan. Co na výběr magazínu People říkáte?

33letého herce vítězství v anketě překvapilo

Anketa Magazínu People s názvem Sexiest Man Alive získala v průběhu let velké renomé. Poprvé byla vyhlášena v roce 1985, od té doby má více než třicítku vítězů. Někteří pánové totiž tuto anketu vyhráli hned dvakrát. A to Johnny Depp, Richard Gere a George Clooney. Koho ovšem magazín People označil za nejvíc sexy muže roku 2020? 

Žebříčku pro rok 2020 kraluje herec Michael B. Jordan, kterého možná znáte z filmů Černý panter, Creed nebo Mercy. Jak tento 33letý muž uvádí, rozhodně nečekal, že by v anketě Sexiest Man Alive vůbec někdy zvítězil. Součástí populárního žebříčku nejpřitažlivějších mužů planety je přitom už od roku 2013, kdy měl 26 let. A nyní tuto anketu na plné čáře vyhrál.

Vděčí svým rodičům za to, kým je

Michael B. Jordan pochází z města Newark v americkém státě New Jersey, kde žil s rodiči, sestrou a bratrem. Jeho maminka pracuje ve školství a táta je kuchařem. 

“Moje rodiče se velmi obětovali, aby se postarali o mé sourozence a o mě. Jsem jim za to velmi vděčný. Velmi mě ovlivnili v tom, kým jsem a jakým způsobem přistupuji k životu. Bez toho bych to asi nebyl já,” řekl v rozhovoru pro People nejsexy muž roku 2020.

Nejsexy muž planety se hercem stát původně nechtěl

Na střední škole se Michael zamiloval do basketbalu, a právě sport jej přivedl k modelingu. Paradoxně hercem se stát původně vůbec nechtěl. Následně jeho kariéra nabrala velký spád a Michael B. Jordan se stal hvězdou desítek filmů i seriálů. Když 33letý herec nepracuje, rád vaří, hraje videohry a řídí. Podle jeho slov je základem spokojeného života uvědomit si, že nikdy nemůžeme udělat šťastnými všechny kolem nás.

“Můžete mít ty nejlepší úmysly na světě, a přesto budete od někoho dostávat negativitu. Věřte sami v sebe a dělejte to, co cítíte, že je správně,” dodal Michael B. Jordan, který v roce 2020 kraluje žebříčku Sexiest Man Alive.

Autor:
Publikováno: 23. 11. 2020 14:00 Nahlásit obsah