Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit

Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit Zdroj: Profimedia

Nela Slováková se v sobotu 19. března účastnila Diamantového plesu v Brně. Svým outfitem dostala všechny do kolen. Oblékla si totiž bílé šaty s hlubokým dekoltem a bočním rozparkem, který sahal až přes rozkrok a který podle mnohých odhaloval to, co mělo zůstat skryto. Nyní se Nela Slováková ke svému plesovému outfitu zpětně vyjádřila na Instagramu.

Brněnská podnikatelka a influencerka Nela Slováková způsobila svými plesovými šaty na brněnském Diamantovém plesu velké pozdvižení. Její plesový outfit se následně probíral na sociálních sítích a neušel pozornosti ani módních policistů některých tuzemských médií.

Nela Slováková za výběr svých plesových šatů obdržela od lidí vesměs chválu. Ovšem až na zmíněný velmi vysoký rozparek, který podle některých názorů působil až příliš vulgárně. Druhé skupině lidí se Neliny šaty líbily i s vysokým rozparkem. Na Instagramu Nele Slovákové psali, že v nich vypadá elegantně a šik, a rozhodně ne nevkusně.

V každém případě se brněnská podnikatelka rozhodla reagovat na vyjádření zlých jazyků a sepsala pro ně na svém instagramovém účtu jasný vzkaz. Ten byl mířený zejména některým bulvárním médiím, která na podnikatelčiných plesových šatech nenechala nit suchou a která napsala, že to se svými šaty tentokrát přepískla.

“Máme pár dní po plesu a já si o sobě přečetla pár článků. Psala je nějaká bezvýznamná, skoro zkrachovalá média, kde se zaměstnancům rozhodně nedá říkat redaktoři. A tak bych ráda něco řekla. Věřte mi, neříkám to proto, že by mi to bylo nedejbože líto, právě naopak - je mi tak směšně,” vzkázala Nela Slováková na Instagramu.

Také jsem si přečetla, že mám na sobě ukradené a cizí šaty. Děkuji své návrhářce @zuzanalesakcerna_designer za jedinečný model, jehož inspiraci jsme dlouho hledaly a našly rozhodně ne blíž než v Evropě. Ale proč nenapsat, že Slováková ukradla šaty namísto toho, že by někdo z bulváru napsal “Slováková vynesla krásné, elegantní a extravagantní šaty, které jí moc slušely.” Neříkám si o to, ani neprosím o podobné články, je jasné, že ubohý bulvár musí zaujmout minimálně nadpisy, které musí být jak jinak než hanlivé, jinak by si to hovno, které píšete ani nikdo neotevřel,” pokračovala brněnská podnikatelka ve svém instagramovém vyjádření. V něm mimo jiné reagovala na zprávu, že v podobných šatech se na společenské akci před dvěma lety prezentovala už česká fitness trenérka Aneta Sulek.

Respektovala jsem bulvár, protože patří do mediálního světa. Už nerespektuji. Udělali jste ze mě podvodnici, lhářku, a zlodějku. Vyšetřovala mě díky bulváru kriminální policie více než dva roky! Dokud kriminální policie nepřišla s dopisem a závěrem, že neshledala z mé strany žádné pochybení! Prošla jsem si hotovým peklem ale s jistotou a vědomím, že bude vše v pořádku, vzhledem k tomu, že jsem nikdy neudělala nikomu nic špatného. Byla jsem terčem posměchu dva roky aniž bych cokoliv zlého provedla, právě naopak. Nechci se tu obhajovat, tohle všechno už je za mnou, jen chci říct, jak směšný mi tenhle mediální svět je,” dodala rozhořčeně Nela Slováková.

Zdroj: Instagram.com/nelaslovakova
Autor:
Publikováno: 24. 3. 2022 09:36 Nahlásit obsah