Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání

Táta Libor Bouček má neuvěřitelně roztomilého syna. Albert je v 9,5 týdnech k zulíbání Zdroj: Unsplash

Moderátor Libor Bouček se nemůže svého nově nabytého otcovství nabažit. Aby ne. Jeho synek Albert roste jako z vody a má již 9,5 týdne. Hrdý tatínek Libor Bouček se synem pochlubil na svém Instagramu. Už na první pohled je vidět, že jde o skutečně roztomilé miminko.

Moderátor Libor Bouček a jeho manželka, bývalá miss Gabriela Boučková přivítali 16. února 2021 na svět své první děťátko. Čas letí jako voda a jejich chlapeček Albert má již 9,5 týdne. A jak jeho maminka, tak jeho tatínek z něj mají obrovskou radost.

9 a půl týdne. Ne, nechci psát recenzi na dílo, který by před rokem naznačovalo odvážné dění v ložnici. Je to věk. Jeho. Toho, který teprve objevuje vše kolem sebe. Banality pro nás, stěžejní objevy pro něj. Člověk pozoruje každodenní posun a nic není lákavější program než být s ním,” napsal o svém synkovi Albertovi hrdý táta Libor Bouček.

Oblíbený moderátor si své otcovství užívá plnými doušky. Jak přiznává, čas strávený se synkem jej pohltil do té míry, že zapomíná na své kamarády. Přesto podotýká, že by neměnil za nic na světě.

“Může to vypadat, že jste rezignovali a podlehli kouzlu, že kašlete na kámoše a jste posedlí jen ratolestí, ale každé odcházení do práce od něj je naplněno nebývalým druhem stesku. A hlavně, toho času najednou máte razantně míň,” svěřil se na svém instagramovém účtu Libor Bouček, jehož syn Albert bude zanedlouho slavit tři měsíce.

Moderátor a jeho manželka zažívají také po večerech a nocích to, čím si prochází každý novopečený rodič. S napnutýma ušima poslouchají, zda neuslyší plačícího Alberta, a oči často nespouštějí ani z monitoru chůvičky.

“Ty tichý večery. Když usne a vy máte ve dvou zhruba hodinu na to, než usnete úplně stejně, protože moc dobře víte, že za chvíli vás stejně probudí. Ty tichý unavený večery ve dvou jsou skvělý. Bez jediného slova se jen nesete na vlně štěstí. Je tady. Je rodinou. A místo televize sledujete na tabletu live přenos z kamery nad postýlkou,” potvrdil Libor Bouček.

V každém případě je malý Albert pro Libora Boučka a jeho ženu Gabrielu velkou životní odměnou. Toto roztomilé miminko se šibalským úsměvem se jim opravdu povedlo a je doslova k zulíbání.

“Dostávaj mě ty minuty, kdy člověk vymyslí co nejabsurdnější postup na posílení stisku dlaně a další motoriky a najednou dostane za odměnu pohled a úsměv. Možná šibalskej, možná se mi to zdá. Ale je tam. Ten úsměv je konečně pochopením slova odměna. A směje se dost. Někdy až hurónsky. Když se podívám na sebe, tak pochopím, že je čemu,” dodal o svém prvorozeném synkovi oblíbený moderátor.

Autor:
Publikováno: 27. 4. 2021 09:46 Nahlásit obsah