Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu

Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Zdroj: Profimedia

Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.

51letá Vendula Pizingerová podniká se svým o 16 let mladším manželem Josefem Pizingerem nejrůznější dobrodružství. O tom, že jsou manželé Pizingerovi nesmírně akčním párem, se jejich instagramoví sledující mohli přesvědčit i díky řadě publikových snímků pořízených na nejrůznějších místech Česka i zahraničí.

Tentokrát Vendula Pizingerová sdílela akční fotky přímo z vlastní zahrady, které pořídila bezprostředně po saunování. “Ze sauny rovnou do sněhu a pak do bazénu. Já tedy jen do sněhu, tedy kluci jsou otužilí,” napsala Vendula k fotkám. 

Na první pohled je jasné, že se Vendula Pizingerová s manželem Josefem a společným tříletým synkem Pepíčkem pravidelně venku otužují i za mrazivého počasí, a upevňují si tím fungování svého imunitního systému. Na druhou stranu se prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje neopomněla pochlubit tím, jaký je její manžel fešák. Na jedné ze sdílených fotek ze saunování je totiž zcela nahý.

Zdroj: Shutterstock “Zepředu foto nemáte? Máte krásného chlapa,” napsala na Instagram Vendule Pizingerové jedna ze sledujících. “Přírodo, přírodo, kam chodíš na ty nápady?” přidala se další žena.

Ze sdílených snímků manžela Venduly Pizingerové však na Instagramu nebyli paf nejen ženy, ale také muži. “Konečně nějaká fotka, co stojí za to!” okomentoval snímek po saunování návrhář Osmany Laffita.

Zdroj: Instagram.com/vendulapizingerova

Autor:
Publikováno: 26. 1. 2023 10:19 Nahlásit obsah