Američanka Iso Machado přežila setkání se žralokem poblíž Baham. K celé události došlo během její narozeninové oslavy

Američanka Iso Machado přežila setkání se žralokem poblíž Baham. K celé události došlo během její narozeninové oslavy Zdroj: YouTube.com

Plavete si v moři a vedle vás se z ničeho nic objeví žralok. Právě tak vypadá noční můra každého dovolenkáře. Nepříjemné setkání se žralokem zažila na vlastní kůži Američanka Iso Machado. Měla však štěstí v neštěstí a dokonce tvrdí, že šlo o úžasný zážitek. Z celé této události vzniklo video, které můžete zhlédnout i vy.

Stačila chvíle a narozeninová oslava se zvrtla

Iso Machado z amerického Miami slavila narozeniny na kamarádově jachtě v karibských vodách poblíž Baham. Součástí této jachty byla i nafukovací skluzavka, která všem přítomným skvěle sloužila k narozeninové zábavě.

Když si na skluzavku sedla Iso a sklouzla se do vody, stalo se něco nečekaného. V mořských vlnách se pár metrů od ní objevil černý obrys žraloka, který začal pomalu plavat směrem k ženě.

Ze setkání se žralokem vzniklo video

Nečekanou událost natočil náhodou na video ženin kamarád Kevan Sarota, který následně děsivé záběry zveřejnil na Instagramu. Na videu nejprve vidíte Isu, jak nadšeně sklouzává do jasně modrých karibských vod, v nichž se zčistajasna objevuje žralok.

Její syn na ni následně volá, aby nepropadala panice a zůstala pokud možno klidná. Další lidé na narozeninové oslavě se však začali velmi znepokojovat, naštěstí vše dopadlo dobře.

“Měli jsme o ni velký strach. Naštěstí Iso dokázala zůstat mimořádně klidná, i když se k ní žralok začal přibližovat. Narazil do ní a poté pokračoval dál v cestě a už si jí nevšímal,” popisuje Kevan Sarota.

Žena tvrdí, že šlo o úžasný narozeninový dárek

Samotná Isa Machado však nebyla z celé události příliš otřesená. Podle jejích slov šlo o příjemný narozeninový dárek. “Byl to úžasný zážitek a jsem ráda, že jsem mohla žraloka vidět zblízka,” uvedla žena.

Lidé, kteří byli na narozeninové oslavě, si myslí, že se Isa setkala se žralokem vouskatým. Tento druh žraloka není pro člověka tak nebezpečný jako bílý žralok, který má každoročně na svědomí nespočet lidských životů.

Autor:
Publikováno: 14. 8. 2020 13:33 Nahlásit obsah