Zapojte se do soutěže a vyrazte na Island s kapesníky Kleenex

Zapojte se do soutěže a vyrazte na Island s kapesníky Kleenex Zdroj: Shutterstock.com

Kdo by nechtěl navštívit Island, ostrov, který okouzluje návštěvníky přírodními krásami, dravými řekami přecházejícími do hučících vodopádů, obřími ledovci a dřímajícími sopkami. Island je ostrov, který prostě musíte vidět. A navštívit jej je přitom tak snadné.

Island: Země kontrastů, kterou si zamiluje každý

Island je jedinečný ostrov, kde si na své přijde opravdu každý. Jde totiž o zemi neobyčejných kontrastů. Ať už milujete horskou turistiku, nebo se rádi vyhříváte v přírodních bazénech s geotermální vodou, Island vám to umí nabídnout. Tato země elfů, ledu a ohně však toho pro vás skýtá mnohem víc.

Co konkrétně byste si neměli při návštěvě Islandu nechat ujít? Určitě zavítejte do ledové jeskyně Skaftafell, anebo zamiřte k jezeru Mývatn s přilehlými přírodními lázněmi a vodopádem Dettifoss, který je nejmohutnější v Evropě. Během pobytu na Islandu si rozhodně nenechte ujít ani návštěvu nádherné přírodní rezervace Hornstarandir. Zajeďte si i do Duhových hor, které najdete v národním parku Fjallabak. Tyto jedinečné hory vás dostanou odstíny nepřeberných barev.

Zdroj: Shutterstock.com

Modrá laguna: To pravé místo pro relax

Při návštěvě Islandu také zavítejte do hlavního města Reykjavíku, z něhož se vydejte na populární turistickou trasu Golden Circle (Zlatý okruh). Právě tady spatříte úžasné vodopády i gejzíry s geotermální vodou. Pokud si budete chtít během pobytu na Islandu zarelaxovat, tu pravou pohodu zažijete v Modré laguně.

S trochou štěstí můžete vyrazit na Island s kapesníky Kleenex. A jak na to?

Je to jednoduché: nakupte 3 balení kapesníků Kleenex v jakékoliv kombinaci, zaregistrujte se v termínu konání soutěže na webové stránce www.balsamkleenex.cz nebo prostřednictvím soutěžní mobilní aplikace SOPKA a zařaďte se tak do soutěže. A pak už zbývá jen mít kousek štěstí, vyhrát a můžete začít balit. Více informací naleznete na www.balsamkleenex.cz .

Zdroj: balsamkleenex.cz/

Na Island jedině s kapesníky Kleenex Balsam

Při balení ovšem nesmíte zapomenout na kapesníky. Kapesníky jsou důležitou součástí cestovatelské výbavy. Nikdy nevíte, kdy vás zaskočí okamžik, kdy je budete potřebovat.

Kapesníky Kleenex Balsam vám navíc poskytnou malý luxus i na cestách. Kapesníky jsou potaženy jemnou vrstvou balzámu, který obsahuje výtažky z měsíčku lékařského. Ten jemně pečuje o okolí nosu a zmírňuje následky častého utírání nosu. Kapesníky Kleenex Balsam jsou pevné, a přesto jemné kapesníky. KLEENEX® Balsam je kosmetický přípravek, je dermatologicky testován a je hypoalergenní. Kapesníky KLEENEX® Balsam jsou k dostání v boxu, ovšem na cesty si zabalte kapesní balení.

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2019 19:14 Nahlásit obsah