Kategorie Charakter člověka

Článek
Zajímavá zjištění o lidské krvi: Chcete vědět, jak dlouho by vás vysávali komáři nebo s jakým množstvím krve byste přežili?
Zajímavá zjištění o lidské krvi: Chcete vědět, jak dlouho by vás vysávali komáři nebo s jakým množstvím krve byste přežili? Bez krve bychom tu už nebyli. Tato neprůhledná červená tekutina protéká celým naším tělem a plní řadu velmi důležitých funkcí. Určitě sami víte, jakou úlohu v krvi zastávají červené krvinky, bílé krvinky, krevní destičky a plazma. O lidské krvi vám proto přinášíme další zajímá zjištění, z nichž některá pro vás budou opravdu překvapivá.
Článek
Co o vaší osobnosti prozradí překřížení rukou?
Co o vaší osobnosti prozradí překřížení rukou? Chcete člověka lépe poznat? Pozorně se podívejte, jak překřižuje ruce! Vědci tvrdí, že toto je jeden z ukazatelů, který o vás hodně napoví.
Článek
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe?
Typy lidí, které toto léto potkáte na pláži: Poznáte i sebe? Dovolenou u moře má každý z nás spojenou hlavně s odpočinkem na pláži, vystavováním se slunečním paprskům a koupáním v průzračné vodě. Jen výjimečně máte pláž sami pro sebe, spíše ji sdílíte i s dalšími lidmi. Jelikož se říká - sto lidí, sto chutí, každý z nich si pobyt na pláži užívá jinak. Najdete mezi následujícími typy "plážových" lidí i sebe?
Článek
Co o vás prozradí váš rukopis? Budete překvapeni
Co o vás prozradí váš rukopis? Budete překvapeni Někteří lidé jen pouhým pohledem na vaše písmo ihned poznají, jací ve skutečnosti jste. Grafologie je neuvěřitelně zajímavá věda, podle které se může poznat to, jaký má člověk charakter i to, jak se během svého života vyvíjí.
Článek
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé
Jakou pozici k sezení volíte nejčastěji? Dokáže to o vaší osobnosti vypovědět mnohé Každý z nás se do židle či křesla usadí jinak a právě ono posazení dokáže o člověku vypovědět víc, než bychom si kdy mysleli.  Někdo dává raději přednost vzpřímenější poloze, někdo si naopak rád udělá pohodlí. Co to tedy ve skutečnosti znamená?