Co o vaší osobnosti prozradí překřížení rukou?

Co o vaší osobnosti prozradí překřížení rukou? Zdroj: Shutterstock.com

Chcete člověka lépe poznat? Pozorně se podívejte, jak překřižuje ruce! Vědci tvrdí, že toto je jeden z ukazatelů, který o vás hodně napoví.

Levá ruka nahoře

Jste intuitivní člověk, který poslouchá svůj vnitřní hlas. Dokážete dobře odhadnout, co si lidé myslí a jak moc se můžete před nimi otevřít. Jste neuvěřitelně kreativní bytost, která přemýšlí jinak, než většina lidí ve vašem okolí. K problémům přistupujete opatrně, díky tomu máte možnost vidět to, co jiní přehlédnou.

Váš partner je šťastný člověk, neboť ve vašem vztahu vládne vždy harmonie a vzájemné porozumění. Vyzařuje z vás teplo a laskavost, díky které k sobě přitahujete spoustu lidí.

Pravá ruka nahoře

Jste pragmatik, který se rád dívá na věci logicky a nedovolí svým pocitům, aby mu zatemnily zrak. Před rozhodnutím si důkladně analyzujete příčiny problému. Váš způsob humoru je někdy sarkastický, ale vždy zábavný. Lež si dovedete vymyslet v průběhu několika sekund.

Jste mimořádně průbojní a vždy se snažíte dosáhnout svého cíle. Ve svém milostném životě potřebujete i intelektuální spojení.

Zdroj: Shutterstock.com

Je vidět zápěstí na obou rukách 

Jste sebevědomí a máte kontrolu nad svým životem. Disponujete aurou moci, která motivuje ostatní, aby se na vás obraceli. Jste vůdce, dokážete vzít v úvahu pocity a názory jiných lidí a díky tomu dospějete k optimálnímu řešení. Jste neuvěřitelně sympatický člověk hlavě díky svému upřímnému a čestnému jednání – říkáte pravdu s laskavostí a to u většiny lidí způsobí, že vás začnou respektovat.

Ve vztahu jste ten iniciativnější. Snažíte se být v kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží. Není proto divu, že jste člověk, který se může pyšnit dlouhodobými a plnohodnotnými vztahy.

Zápěstí není vidět – tento typ se vyskytuje zřídka

Tito lidé bývají většinou introverti a upřednostňují pokojný život. Často se zajímají o štěstí jiných lidí a rádi se zapojí do charitativních činností.

Našli jste se v některé z charakteristik? A sedí na vás tento popis? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích níže!

Publikováno: 23. 1. 2019 10:58 Nahlásit obsah