Kategorie Chovatelé

Článek
Její mainskou mývalí kočku si pletou se psem. Ruska Julia Mininová má doma impozantního kocoura Kefíra
Její mainskou mývalí kočku si pletou se psem. Ruska Julia Mininová má doma impozantního kocoura Kefíra Ruska Julia Mininová z města Stary Oskol se před 2 lety rozhodla, že si pořídí koťátko. Domů si přivezla sněhově bílého kocourka Kefíra mainské mývalí kočky, který však vyrostl do obrovských rozměrů. Ve svých 22 měsících váží 12,5 kilogramů a pravděpodobně bude ještě větší. Cizí lidé si dokonce Kefíra pletou se psím plemenem středního vzrůstu.
Článek
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje Nechávat o samotě čtyřnohého mazlíčka v malém bytě se rozhodně nevyplácí. Dokazuje to případ, který se ve středu 8. září stal v Sokolově na Karlovarsku. Majitel zde v bytě nechal o samotě dva psy většího vzrůstu, z nichž jeden zapnul sporák a zapálil kuchyň. Celou událost nasnímala domácí kamera, a tak se na odstrašující video můžete podívat i vy.
Článek
Slovenští policisté zachránili štěňátko uvězněné v rozpáleném autě. Zvíře bylo malátné a nereagovalo na lidský hlas
Slovenští policisté zachránili štěňátko uvězněné v rozpáleném autě. Zvíře bylo malátné a nereagovalo na lidský hlas Ačkoliv ochránci zvířat apelují, aby chovatelé nenechávali v létě své mazlíčky během nakupování v uzavřeném autě na přímém sluníčku, takové případy se bohužel stále dějí. Svědčí o tom nedávný případ z Rimavské Soboty, kdy slovenští policisté museli z uzavřeného vozu zachránit dokonce malé štěňátko. Celý příběh má naštěstí dobrý konec.
Článek
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou
Maminka Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou z porodnice doma. Užívají si rodinnou pohodu i se svou psí smečkou Herečka Patricie Pagáčová koncem května porodila holčičku Bibianu. Se svou novorozenou dcerkou je už z porodnice doma, kde na ně čekal tatínek Tibor Pagáč. A nejen on. Bibianka se seznámila i s dvěma pejsky, které její rodiče chovají. Jak na příchod novorozeného miminka tato psí smečka vůbec reagovala?