Kategorie Chyba

Článek
Chyba v jednotných přijímacích zkouškách 2023 Cermat z českého jazyka: Upozornil na ni Běžící češtinář alias Jarmil Vepřek
Chyba v jednotných přijímacích zkouškách 2023 Cermat z českého jazyka: Upozornil na ni Běžící češtinář alias Jarmil Vepřek Běžící češtinář alias Jarmil Vepřek upozornil na svém instagramovém profilu na první chybu, kterou objevil v zadání jednotných přijímacích zkoušek z ČJ - Cermat 2023. Vystudovaný bohemista, kterého jenom na Instagramu sleduje 34 tisíc lidí, poukázal na jedno cvičení, které má nejasné řešení.
Článek
Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet
Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet Předpověď počasí nemusí být nuda. Předvedla to americká rosnička Jennifer McDermed, která moderuje pořad o počasí pro televizní stanici FOX 9. Sympatická meteoroložka se postarala o senzaci, neboť během živého vysílání skvěle zareagovala na chybu v grafice na pozadí. Z její reakce se stal obrovský hit, který se šíří internetem jako lavina.
Článek
Chybovat je lidské a chyba je naše kamarádka: Česká učitelka Denisa rozvířila svou originální nástěnkou vody internetu
Chybovat je lidské a chyba je naše kamarádka: Česká učitelka Denisa rozvířila svou originální nástěnkou vody internetu Pro mnohé učitele základních a středních škol je jejich profese posláním. Pobyt ve škole se dětem snaží pravidelně zpříjemňovat i nad své povinnosti. Důkazem je česká učitelka Denisa Machoňová Tichá, jejíž originální školní nástěnka, na které je zobrazena chyba jako kamarádka školáků, se v posledních týdnech stala obrovským hitem internetu.