Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet

Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet Zdroj: FOX9

Předpověď počasí nemusí být nuda. Předvedla to americká rosnička Jennifer McDermed, která moderuje pořad o počasí pro televizní stanici FOX 9. Sympatická meteoroložka se postarala o senzaci, neboť během živého vysílání skvěle zareagovala na chybu v grafice na pozadí. Z její reakce se stal obrovský hit, který se šíří internetem jako lavina.

Měla to být úplně obyčejná úterní relace o počasí. Televizní rosnička americké regionální stanice FOX 9 Jennifer McDermed však netušila, co ji tentokrát při předpovědi počasí během živého vysílání potká.

Stoupla si jako vždy před kamery a začala klasicky moderovat předpověď. Jenže v důsledku chyby v grafice na pozadí se na televizní obrazovce objevila hned v několika kopiích. Pohotová Jennifer McDermed však na nic nečekala a hbitě na tento technický problém zareagovala.

“Ó, to je funky!” řekla televizní rosnička, když pochopila, že něco není v pořádku. Zamávala rukama a vystoupila z obrazovky. Sled jejích kopií, který měl opožděnou odezvu, následoval každičký její pohyb.

“Chceš jednu Jennifer nebo dvě nebo tři?” zeptala se Jennifer McDermed a začala se smát. Divákům předvedla spoustu vtipných kousků a nezapomněla ani na oblíbenou mašinku.

Meteoroložka se s chybou v živém vysílání vypořádala naprosto skvěle. Televizním technikům se tento problém podařil po desítkách sekund opravit, a tak se Jennifer mohla opět vrátit ke klasické předpovědi počasí.

Televizní rosničku Jennifer McDermed její pohotová reakce na chybu ve vysílání celosvětově proslavila. O jejím smyslu pro humor a originálním řešení problému píšou nejen média. Videa s Jennifer si na sociálních sítích všimly miliony lidí, kteří jej hodnotí velmi kladně a kteří v reakci na něj natáčejí už první parodické přispěvky. Lidé dále na meteoroložce oceňují, že si dokázala sama ze sebe udělat legraci a ani na sekundu nezazmatkovala. 

Zdroj: FOX9

Autor:
Publikováno: 21. 5. 2021 10:01 Nahlásit obsah