Kategorie Chyby

Článek
Nebezpečné chyby, které ženy dělají při používání tampónů. Pozor na to!
Nebezpečné chyby, které ženy dělají při používání tampónů. Pozor na to! Některé ženy nedají na nošení tampónů dopustit, především v letních měsících je tampón komfortnější než vložka. Jenže při nošení tampónů se ženy dopouštějí více chyb než u normálních vložek. V některých případech může být tato zanedbaná péče pro jejich zdraví opravdu nebezpečná!
Článek
Legrační pravopisné faily
Legrační pravopisné faily Každý pořádný Čech by měl mít takovou znalost češtiny a její gramatiky, aby si neudělal před ostatními ostudu. Autoři těchto perel při hodinách mateřského jazyka asi moc pozor nedávali. A také to tak dopadlo.
Článek
Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte!
Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte! Chystáte se na rande? Je to vaše první? Tak to si pozorně přečtěte, co nedělat, abyste se brzy dočkala i toho druhého.
Článek
20 chyb, které ženy dělají ve svých dvaceti úplně nejčastěji
20 chyb, které ženy dělají ve svých dvaceti úplně nejčastěji Od 20 do 30 vstupujeme do fáze dospělosti, ale často děláme věci více než pubertální a nelogické. Obzvláště ženy se v tomto desetiletí ještě hledají a často napáchají řekněme spoustu blbostí. Pojďme si společně…
Článek
Jak poučují chlapi nás ženy
Jak poučují chlapi nás ženy My ženy si na chlapi pořád stěžujeme a vypichujeme jejich chyby. A ti si to většinou nechávají trpělivě líbit. Musí mít ale nějaké výhrady i proti nám. Co se jim na nás opravdu nelíbí?
Článek
Muži: Jak selhávají při milování?
Muži: Jak selhávají při milování? Nejčastější chyby, kterých se muži při sexu dopouštějí. Co vy a to - dobře je znáte, nebo máte štěstí na sexuální bohy?