Kategorie Cibule

Článek
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu?
Jak v dřívějších letech ženy zjišťovaly, že jsou v jiném stavu? Sdílet radostnou novinu o těhotenství s vašimi blízkými je opravdu snadné. Ovšem zjistit to, že jste skutečně těhotná, tak snadné vždy nebylo. V dnešním světě určit, zda je žena v očekávání, ji stojí akorát jeden výlet do lékárny a pár stovek, jenže jak tomu bylo dříve?
Článek
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji do koše!
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji do koše! Určitě i vy patříte mezi ty, kteří po oloupání cibule, okamžitě její slupku hází do koše. Jenže ono se ukázalo, že právě tato slupka je pro naše zdraví opravdu velmi prospěšná. Tak se pojďme podívat na to, co všechno by nám mohla přinést.
Článek
Toužíte po zdravých a lesklých vlasech? Vyzkoušejte tuto účinnou přírodní metodu!
Toužíte po zdravých a lesklých vlasech? Vyzkoušejte tuto účinnou přírodní metodu! Která žena by netoužila po krásných, lesklých a zdravých vlasech. A právě tato touha nás mnohdy nutí do experimentování s nejrůznějšími přípravky slibující nám vlasy, které vypadají naprosto bezchybně.
Článek
Vyhazujete slupky z cibule? Po přečtení tohoto článku už to nikdy neuděláte!
Vyhazujete slupky z cibule? Po přečtení tohoto článku už to nikdy neuděláte! Cibule patří mezi potraviny, bez kterých by si hospodyňky vaření dokázaly jen těžko představit. Nejenom, že jídlu dodá vytříbenou chuť, navíc je pro nás opravdu velmi zdravá. Bohužel naše nevědomost způsobila, že tu část, která je pro nás mnohem prospěšnější než samotná cibule, vyhazujeme.
(4) Načíst více