Kategorie Cukr

Článek
Neobvyklý experiment: Muž pil celý měsíc 10 plechovek coly denně
Neobvyklý experiment: Muž pil celý měsíc 10 plechovek coly denně Není pochyb o tom, že pravidelné pití slazených perlivých nápojů neprospívá lidskému zdraví. O této skutečnosti se chtěl na vlastní kůži přesvědčit George Prior z amerického Los Angeles, který se pustil do neobvyklé výzvy. Celý jeden měsíc pil litry colových nápojů. Každý den si konkrétně dopřál 10 plechovek Coca-Coly. Co to udělalo s jeho zdravím?
Článek
Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více
Této dámě se podařilo přelstít čas. Má postavu dvacítky a přitom je jí o padesát let více Co by za to jiné ženy a mnohé dívky daly, kdyby vypadaly tak, jako tato dáma. Aniž to tušila, po zveřejnění svých fotografií, jak si v bikinách užívá dny pohody u moře, se strhla doslova lavina obdivu. Paní Hartz je totiž 70 let. Zní to neuvěřitelně, ale je to pravda. Jak je možné, že vypadá tak perfektně?
Článek
Honí vás mlsná? Dejte si něco sladkého a zdravého současně!
Honí vás mlsná? Dejte si něco sladkého a zdravého současně! Kdo by někdy nezažil, když člověka honí mlsná. Neodolatelné chutě na sladké trápí nejednoho z nás. Nejde přitom o nic tak hrozného a nepřirozeného. Spíš naopak.
Článek
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů?
Co se děje s naším tělem při dlouhodobém pití kolových nápojů? I přesto, že se moderní doba spíše ubírá ke zdravému životnímu stylu, stále se najdou mezi námi ti, kteří nedají dopustit na sladké nápoje, a to přesněji na ty kolové. Ovšem jen málokdo ví, že kromě pořádné dávky cukru do našeho organismu, mohou tyto kolové nápoje způsobit při delším užívání řadu dalších nežádoucích účinků, které je potřeba zmínit.
Článek
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst méně cukru? Pozitivní účinky se dostaví už za dva dny!
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst méně cukru? Pozitivní účinky se dostaví už za dva dny! Nadměrná konzumace cukru může vážně poškodit vaše zdraví. Nejen, že způsobuje obezitu nebo tvorbu zubních kazů, ale má spojitost také s nemocemi, jako jsou deprese a úzkost, rakovina, srdeční onemocnění nebo poruchy mozkových funkcí. Zkuste proto snížit spotřebu cukru na doporučenou denní dávku, už za dva dny se budete cítit lépe!
(5) Načíst více