Brazilská holčička Isabela přišla na svět s naštvaným výrazem. Ihned se stala miláčkem sociálních sítí

Brazilská holčička Isabela přišla na svět s naštvaným výrazem. Ihned se stala miláčkem sociálních sítí Zdroj: Rodrigo Kunstmann Fotógrafo Profissional

Svět obletěla úsměvná fotografie, která před několika dny vznikla přímo na brazilském porodním sále. Čím je tato fotka jedinečná? Vidíte na ní novorozenou holčičku Isabelu Pereiru de Jesus, která se narodila s velmi nespokojeným výrazem. Jako kdyby se chtěla vrátit zpátky do mámina bříška.

Narození holčičky Isabely dokumentoval profesionální fotograf

Brazilská holčička Isabela Pereira de Jesus měla termín porodu až 20. února 2020. Vzhledem ke zdravotním komplikacím přišla na svět už 13. února, když lékaři její mamince Daiane v porodnici v Riu de Janeiru provedli císařský řez. Celá rodina si k této důležité životní události přizvala profesionálního fotografa Rodriga Kunstmanna, který měl narození malé Isabely krok za krokem dokumentovat.

Zdroj: Rodrigo Kunstmann Fotógrafo Profissional Isabela měla po narození výraz mrzutého důchodce

Když ovšem malá Isabela poprvé spatřila denní světlo, rozhodně nevypadala jako roztomilé miminko. Fotka, kterou Rodrigo Kunstmann bezprostředně po císařském řezu pořídil, dokazuje, že měla spíš výraz roztrpčeného důchodce, který je naštvaný, že jej lékaři vyrušili z poklidného rozjímání u mámy v děloze.

Fotografie malé Isabely okamžitě oblétla sociální sítě, kde se stala memem. Tato skutečnost však vůbec nevadí Isabelině mamince Daianě. „Jsem ráda, že má holčička rozdává lidem radost už od první chvíle svého narození,“ nechala se slyšet mladá brazilská maminka.

Holčička byla viditelně nespokojená a nechtěla plakat

Malá Isabela přišla na svět velmi nespokojená. Jako kdyby se chtěla vrátit do klidu a tepla maminčina bříška. „Když ji porodníci vyjmuli z dělohy, vůbec neplakala a jenom se dívala naštvaně před sebe. Lékaři se jí dokonce snažili přimět k pláči před tím, než přestřihnou pupeční šňůru. Ovšem nepodařilo se jim to. Holčička se skutečně rozplakala, až po přestřižení pupeční šňůry,“ popisuje fotograf Rodrigo Kunstmann, který byl přímým svědkem Isabelina narození.

Někteří lidé si myslí, že jde o reinkarnaci

Tak či tak, malá Isabela ukázala svou pravou osobnost již při svém narození. A všimly si toho i statisíce lidí na sociálních sítích. „Chudáček, je na Zemi jenom pár minut a už toho má dost,“ žertoval například jeden uživatel. „Nejde jenom o zamračený pohled. Podívejte se na ty oči, které jsou jako dýky a mohly by klidně zabíjet,“ napsal zase jiný člověk.

Zdroj: Rodrigo Kunstmann Fotógrafo Profissional Několik lidí v komentářích uvedlo, že si podle výrazu dítěte myslí, že jde reinkarnaci. Tedy o duši, která zde na světě už jednou byla a která se znovu narodila. „Jak roztomilé! Přijde mi to jako stará duše, která se znovu narodila, dívá se kolem sebe a říká si: Toto místo už ne! Vraťte mě prosím zpátky!“ myslí si o výrazu novorozené Isabely další uživatel sociálních sítí.

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2020 12:00 Nahlásit obsah