Když se Pooja Ganatra narodila, rodiče ji chtěli opustit. V dospělosti je hrdá na svou výjimečnost

Když se Pooja Ganatra narodila, rodiče ji chtěli opustit. V dospělosti je hrdá na svou výjimečnost Zdroj: Sonora.id

Má zrzavé vlasy, zelené oči, pihy a světlou pleť. Kdybyste ji potkali v ulicích indického Bombaje, budete si myslet, že jde o anglickou turistku. Pooja Ganatra je ale rodilá Indka. Za její neobvyklý vzhled, který neodpovídá indickým standardům, ji dokonce chtěli její rodiče po narození opustit. Naštěstí si to rozmysleli.

Pooja má na Indii velmi netradiční vzhled

27letá Pooja Ganatra se narodila v Bombaji indickému páru. Již od dětství si zvykala na to, že je jiná. Každému navíc musela vysvětlovat, odkud pochází, protože na rodilou Indku rozhodně nevypadá. Co je příčinou jejího nestandardního vzhledu? Nic jiného než genetika.
Zdroj: Sonora.id

Když Pooja přišla na svět, ihned své rodiče šokovala. Měla zrzavé vlasy, zelené oči a světlou pleť. Její rodiče si mysleli, že je jejich holčička nemocná, proto už nechtěli mít další děti. Počítali totiž s tím, že na léčbu malé Pooji budou muset vynaložit nemalé peníze.

Čas ovšem ukázal, že Pooja má "pouze" na Indii velmi netradiční vzhled. Tato dívenka byla jinak naprosto zdravá a vyvíjela se úplně stejně jako další indické děti.

Zdroj: Sonora.id Když začaly Pooji v jejích třech letech skákat první pihy, opět to rodiče vyděsilo. Obrátili se na dermatologa, protože si mysleli, že jejich dítě má vážné kožní onemocnění. Pooja však byla samozřejmě opět zdravá.

Mezi předky indické rodiny se pravděpodobně ukrývají Angličané

Po kom Pooja zdědila svůj vzhled? Pravděpodobně po babičce z matčiny strany, která měla v porovnání s indickými ženami světlejší pleť. Tato babička však již nežije, proto neosvětlí skutečné rodinné kořeny.

Zdroj: Sonora.id Rodiče Pooji i rodinní přátelé si však myslí, že Pooja má pravděpodobně anglické předky. Důvod je prostý. Velká Británie měla totiž v minulosti na území dnešní Indie vlastní kolonii. 

Jak vypadá Pooja Ganatra dnes

Pooja Ganatra si kvůli svému vzhledu prošla velmi těžkým dětstvím. Vrstevníci i spolužáci ve škole se jí za to, jak vypadá, posmívali. Problémy kvůli svému vzhledu zažívala i na střední škole. Než nastoupila na vysokou školu, měla pouhou hrstku přátel.

Zdroj: Sonora.id Změna v myšlení a přijmutí sama sebe u Pooji nastala v době, když cestovala po Evropě a Severní Americe. Právě zde se přestala cítit jako vyhnankyně a začala mít sebe ráda takovou, jaká je. Nyní ji v Indii již nedokáže rozhodit ani jeden odsuzující pohled. V rodné Bombaji ji však stále považují za turistku, a tak často musí smlouvat s taxikáři nebo pouličními prodejci o cenách. Jak ale Pooja říká, rozhodně by neměnila. Na to, jak vypadá a kým je, je totiž nesmírně hrdá.

Autor:
Publikováno: 9. 9. 2020 11:21 Nahlásit obsah