Příběh čtenářky Jitky: V těhotenství mě manžel zavíral do kumbálu a nutil pít z misky pro psy

Příběh čtenářky Jitky: V těhotenství mě manžel zavíral do kumbálu a nutil pít z misky pro psy Zdroj: Shutterstock.com

Ne nadarmo se říká, že je Česko národem alkoholiků. Vždyť statistiky udávají, že dle Evropské unie společně s Francií zaujímáme druhé místo v pití alkoholu. Tento nešvar bohužel neovlivňuje jen konzumenta alkoholu, ale také jeho rodinu a blízké.

Když muž, jakožto hlava rodiny, začne pít, je život s ním téměř nemožný. Své o tom ví i 33letá Jitka, která si se svým otcem – notorickým alkoholikem – zažívala doslova peklo. To nejhorší však mělo teprve přijít. Když poznala svého manžela, věřila, že ji s ním čeká pohádkový život plný lásky a porozumění. Tak moc se snažila od svého otce utéct, že si ani nevšimla, že vběhla do náručí muže, který byl doslova ztělesněné zlo.

Po pár letech soužití, kdy ještě dostatečně neodhalil svou pravou tvář, se Jitka rozhodla, že by ráda měla miminko. A právě v tu chvíli vše začalo. Když se Jitka dověděla, že je těhotná, projevil se její manžel naplno. Týrání a ponižování během těhotenství, a i po narození její vymodlené dcery bylo bohužel na denním pořádku. „Zavíral mě do kumbálu, dával mi pít vodu z misky pro psy a urážel mě slovně tak, že si z toho nesu následky dodnes,“ svěřila se Jitka.

Zdroj: Shutterstock.com Vše vyvrcholilo v den, kdy téměř po útoku svého manžela zemřela. „Když mě naposledy mlátil, tak do mě kopal a pak mě chtěl hodit z balkonu,“ pokračuje Jitka a nám z jejích slov běhá mráz po zádech. Ačkoliv to byla pro naši čtenářku ta nejhorší noční můra, kterou si dokázala jen představit, postavila se na vlastní nohy. Utekla od myšlenek na sebevraždu a od života, který žila. Sebrala poslední sílu, která v ní ještě zbyla, pro sebe, pro svou dceru a začala žít život, který si zaslouží.

Máte i vy životní příběh, o který byste se s námi rádi podělili? Napište nám do zpráv a nezapomeňte příběh Jitky sdílet se svými přáteli a rodinou.

Autor:
Publikováno: 14. 3. 2019 10:00 Nahlásit obsah