Proč se tato krásná rodina na fotce neusmívá? Pravý důvod vás dojme k slzám

Proč se tato krásná rodina na fotce neusmívá? Pravý důvod vás dojme k slzám Zdroj: Mirror.co.uk

Narození dítěte patří k nejkrásnějším událostem v našich životech. Když se vám narodí miminko, jste šťastní a dojatí k slzám. To ale nebyl případ maminky Nicole Chahal a jejího manžela, kteří po narození svého čtvrtého dítěte zažili obrovský smutek. Miminko, které objímají na fotce, je totiž mrtvé.

Nicole Chahal si spolu se svým manželem pořídila tři děti. Chtěli mít ovšem velkou rodinu, a tak se rozhodli ještě pro čtvrtý přírůstek. Jak prozradil velký ultrazvuk, Nicole čekala chlapečka. Jelikož se blížil termín porodu, maminka na nic nečekala a koupila pro synka výbavičku a kočárek. 

Zdroj: Mirror.co.uk Jedna z těhotenských pověr říká, že pokud si před porodem koupíte kočárek, může to znamenat neštěstí. V případě Nicole to byla bohužel pravda. Ráno odvezla své tři děti do školy a do školky a vyrazila na nákupy. Při nákupu výbavičky a kočárku pro synka, který se jí měl zanedlouho narodit, se jí stala obrovská tragédie.

Zdroj: Mirror.co.uk “Vracela jsem se z obchodu i s kočárkem. Bohužel cesta, po které jsem jela autem, byla plná výmolů, kterých jsem si nevšimla. Do jednoho z nich jsem vjela tak nešťastně, že se auto otočila a narazilo do stromu,” popsala Nicole.

Zdroj: Mirror.co.uk Ihned po autonehodě zdravotníci odtransportovali Nicole do nemocnice, kde provedli akutní císařský řez. Náraz do stromu byl bohužel tak silný, že se jejího chlapečka nepodařilo zachránit. Miminko se narodilo už mrtvé.

Sama maminka byla vážně zraněná, a tak musela v nemocnici pobýt další tři měsíce. Co se nikdy nevyléčí, je však její zlomené srdce. Aby na svého chlapečka s manželem nikdy nezapomněli, pořídili si před jeho pochováním několik společných fotografií. Takto ho budou mít stále při sobě.

Autor:
Publikováno: 15. 1. 2021 12:13 Nahlásit obsah