Šestiletý Bridger Walker zachránil svou mladší sestru před rozzuřeným psem. Nyní se stal nejmladším držitelem boxerského pásu WBC

Šestiletý Bridger Walker zachránil svou mladší sestru před rozzuřeným psem. Nyní se stal nejmladším držitelem boxerského pásu WBC Zdroj: Instagram.com @nicolenoelwalker

Bridger Walker z amerického Wyomingu je malý-velký hrdina. Odvážně se postavil proti rozzuřenému psu, který chtěl pokousat jeho mladší sestřičku. K incidentu došlo 9. července. Bridger se od psa nechal úmyslně zranit, aby neublížil jeho sestře. Díky své odvaze je nyní nejmladším držitelem boxerského pásu WBC.

Bridger se postavil mezi útočící zvíře a malou sestřičku

Celý incident se odehrál na poměrně klidné ulici, kdy se za malou dívenkou rozeběhl německý ovčák a zaútočil na ni. Naštěstí ji doprovázel její o dva roky starší bratr Bridger, který se postavil mezi útočící zvíře a svou sestřičku a snažil se zabránit tomu, aby nedošlo k nejhoršímu.

Rozzuřený německý ovčák Bridgerovi způsobil závažná zranění na hlavě a obličeji, která si následně během dvouhodinové operace vyžádala celých 90 stehů. I když byl těžce pokousaný, dokázal svou sestru vzít za ruku a utíkat s ní do bezpečí.

O nešťastné události napsala na Instagramu chlapcova teta

“Jestli měl někdo umřít, měl jsem to být já,” řekl odvážný chlapec později v nemocnici. Odpověděl tak na otázku svého táty, který se jej ptal, co ho vedlo k tomu, aby mezi sestru a psa skočil.

O celé nešťastné události informovala na Instagramu Bridgerova teta Nikki Walter. “Milujeme našeho statečného chlapce a chceme, aby všichni superhrdinové věděli, že do jejich řad vstoupil další hrdina,” napsala a připojila fotku odvážného chlapce, který má po útoku psa v obličeji a hlavě 90 stehů. 

Sociální sítě mají obrovskou sílu a v tomto případě tomu nebylo jinak. Lidé posílají Bridgerovi vzkazy plné podpory. Chlapce za jeho odvahu pochválily i některé celebrity jako herec Mark Ruffalo nebo herečka Anne Hathaway.

Bridger je nejmladším držitelem boxerského pásu WBC v historii

Příběh Bridgera Walkera upoutal pozornost lidí z celého světa. Nyní tohoto hrdinu ocenila i jedna z nejprestižnějších boxerských asociací WBC (World Boxing Council). Bridger od ní dostal boxerský pás šampiona, WBC jej navíc označila za “Nejstatečnějšího muže planety”.

„Je to pravda. Bridger se stal čestným světovým šampionem WBC. Říkali mi, že mu pošlou pás, ale neuvědomila jsem si, že to bude TENTO pás,“ uvedla na Instagramu Bridgerova teta Nikki Walker.

Šestiletý Bridger Walker se tak stal nejmladším držitelem boxerského pásu WBC v historii. V těžké váze tento pás šampiona drží Tyson Fury, který jej vybojoval v únoru 2020.

Autor:
Publikováno: 27. 7. 2020 09:42 Nahlásit obsah