Tato chůva je opravdová zrůda. Nad těmito záběry zůstává rozum stát

Když svěříte své dítě chůvě, předpokládáte, že jej bude milovat a starat se o něj téměř jako o vlastní, zvláště, pokud je to profesionální chůva, kterou vám doporučí prověřená agentura. Tato chůva taková ani zdaleka nebyla. Malý chlapec si doslova prošel peklem, když byl v její péči.

Teprve 4letý Luke trpí Downovým syndromem a jeho rodiče se rozhodli, že si najmou profesionální chůvu, která bude v jejich nepřítomnosti o chlapce pečovat. Když ji najímali, sdělili jí, že kromě syndromu chlapec také trpí vrozenou srdeční vadou a častými epileptickými záchvaty, takže potřebuje speciální nepřetržitou péči.

Matka si po čase všimla, že její syn, který býval veselý a bezstarostný, najednou začal být ustrašený, odtažitý, plachý a uzavřený. Nepřirozeně reagoval na každý prudký pohyb, neustále se krčil v koutě a každé zvýšení hlasu v něm najednou vyvolávalo strach. Tiffany Fields, matka malého chlapce, se proto rozhodla jednat a umístila v bytě skrytou kameru. Chtěla vědět, co se děje s jejím synem, když se o něj stará chůva. Záběry, které následně viděla, ji doslova šokovaly. Ihned vše nahlásili na policii a při soudním procesu, kde vypovídal také lékař malého Luka, vyšlo najevo, že mnoho nechybělo a v důsledku zacházení ze strany chůvy mohl chlapec také zemřít, protože neustálý strach a stres mohl dítěti přivodit srdeční selhání.

Záběry z kamery, kde chůva s chlapcem hází, sedá si mu na hlavičku a na obličej nebo ho tahá za nohy, jsou opravdu jen pro silné povahy. Soud nakonec rozhodl, že tato žena už nikdy žádné dítě hlídat nebude, ani s nimi nebude nikdy pracovat. Nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE tose svými přáteli a příbuznými na Facebooku!  

Autor:
Publikováno: 25. 2. 2021 12:55 Nahlásit obsah