V obchodním centru se jí ztratil syn. Našla jej, jak klečí a modlí se

V obchodním centru se jí ztratil syn. Našla jej, jak klečí a modlí se Zdroj: facebook.com

Každý rodič moc dobře ví, jak stresující může být nakupování s dětmi. Ne proto, že by děti dělaly něco, co nás rozčiluje, ale proto, že uhlídat je v tak velkém prostoru jako jsou obchodní centra, je téměř nadlidský úkol.

Když se rodič najednou mezi regály rozhlédne kolem sebe a své dítko nespatří, je to jeden z těch momentů, kdy se doslova na pár vteřin zastaví srdce. Podobnou situaci zažila i jedna matka, když byla se svým synem v obchodě jménem Walmart. Když se po chvilce vybírání otočila na svého syna, zjistila, že vedle ní nestojí.

Okamžitě začala svého syna po obchodě hledat. Najednou se zastavila a uviděla, jak její syn klečí u seznamu pohřešovaných dětí, který byl vyvěšen u vchodu a modlí se. Fotografie jejího syna se okamžitě začala po sociálních sítích šířit neskutečnou rychlostí. Pod fotografií se objevují pochvalné komentáře na adresu matky, která podle slov uživatelů internetu odvedla skvělou práci ve výchově svého syna.

Zdroj: facebook.com Všichni také doufají, že modlitby tohoto obdivuhodného chlapce se vyplní a pohřešované děti se najdou živé a zdravé.

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2021 15:04 Nahlásit obsah