Kategorie Hormonální nerovnováha

Článek
8 signálů, že trpíte hormonální nerovnováhou
8 signálů, že trpíte hormonální nerovnováhou Hormonální nerovnováha není nic, co bychom měly my ženy zanedbávat. Hormony hrají v našem těle velmi důležitou roli, avšak při jejich nerovnováze dokážou nadělat opravdu velkou neplechu. Co tedy naznačuje, že trpíme hormonální disbalancí? 
Článek
Kanaďanka má na tváři husté mužské vousy. Za její problém může syndrom polycystických ovarií
Kanaďanka má na tváři husté mužské vousy. Za její problém může syndrom polycystických ovarií Kanaďanka Gennevieve Vaillancourt žije se syndromem polycystických ovarií (PCOS) již od svých 16 let. Jedním z příznaků tohoto endokrinního onemocnění je také mužské ochlupení na těle. Právě proto má tato 34letá žena na tváři mužské vousy. Jak sama říká, změnila přístup k životu a přestala se za ně stydět. Nyní je konečně šťastná.
Článek
Roste vám na jednom místě vašeho těla dlouhý chlup? Poznejte tajemství, proč to tak je
Roste vám na jednom místě vašeho těla dlouhý chlup? Poznejte tajemství, proč to tak je Určitě se vám to už někdy stalo. Hladíte se po ruce nebo se škrábete po krku a najednou si objevíte extrémně dlouhý chlup. I když jej vytrhnete, chloupek na stejném místě bude mít opět tendenci růst do abnormální délky. Jak je to možné?
Článek
Jak na hormonální nerovnováhu? Zkroťte rozhozené hormony přírodní cestou
Jak na hormonální nerovnováhu? Zkroťte rozhozené hormony přírodní cestou Cvičíme, dbáme na své psychické zdraví, a přesto máme pocit, že je s naším tělem něco v nepořádku. Co když je problémem hormonální nerovnováha, kterou spousta žen přehlíží? Rozhozené hormony totiž nemusí být pouze známkou menopauzy.
Článek
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu Rychle se mastící vlasy dokážou ženám nepříjemně zkomplikovat život. Jestli si i vy musíte kvůli nadměrné mastnotě svou hřívu umývat každý den, měla byste vědět, že s tímto problémem můžete něco udělat. Příliš se mastící vlasy však nezkrotíte kvalitní kosmetikou, pravou příčinu tohoto problému hledejte sama u sebe.