Horoskop na 14. týden (4. 4. 2022 - 10. 4. 2022)

Dny letí jako voda, a už tu máme pravé jaro. Co ti přinesou tyhle krásné dny? Máš se na co těšit? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj vztah s partnerem nabírá momentálně nový směr. Tebe to trošku děsí, ale zároveň jsi ráda, že se váš vztah hnul z místa. Nepanikař z nové situace a pokud si něčím nebudeš jistá, prober to s partnerem.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Dochvilnost není zrovna tvou silnou stránkou a často to tvému okolí komplikuje život. Měla bys na tom aspoň trochu zapracovat, i deset minut čekaní může někoho pekelně otrávit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V létě bys ráda vyrazila na nějakou dovolenou, ale finanční prostředky bohužel nejsou moc velké. I pár korun, které si každý týden odložíš, může nakonec dát velký obnos peněz. Tak se trochu snaž.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou se cítíš unavená, měla bys trochu zmírnit tempo a víc se šetřit. Užij si trochu lenošení, klidně si zajdi na masáž nebo na kosmetiku. Už brzy se budeš cítit jako znovuzrozená.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ráda si užíváš samoty a málokdy se vydáš do společnosti sama. Jednou za čas, ale musíš něco takového „přetrpět“. Tentokrát to ale bude milé překvapení, budeš středem pozornosti a budeš se skvěle bavit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Budeš muset rozhodovat o důležitých věcech, které budou mít velký dopad na tvou budoucnost. Nenechej ostatní, aby na tebe tlačili a snažili se tvé rozhodnutí uspíšit. Zachovej chladnou hlavu a dobře si to promysli.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

To krásné počasí venku tě láká ven, jenže na tvém stole je hromada papírů, které čekají na tvou pozornost. Nenechej se zlákat pěkným počasím, měla by sis v první řadě splnit svoje povinnosti. Tak s chutí do toho, ať to jde líp.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nehodláš ztratit ani jedinou sekundu z tvého drahocenného času. Všechny činnosti máš naplánované minutu po minutě, ale běda, jak něco nevyjde. Nepanikař kvůli drobnému zpoždění. Nikdo není dokonalý a ani ty být nemusíš. Tak buď v klidu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Úplně šílíš, protože nemáš stále hotový jarní úklid, v práci je to hotový blázinec a ty jsi neustále šíleně unavená. Vykašli se na uklízení, nemysli na stres v práci a dej si do pořádku hlavně věci v hlavě. To ostatní pak půjde mnohem líp.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Po dlouhé době tě kamarádi zase někam vytáhnout. Bude je to sice stát docela práci, než tě přemluví, ale nakonec si to užiješ dosyta. Není nad to se jednou za čas s kamarády pořádně pobavit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas se ti stane, že týden před výplatou nemáš pomalu ani na suchý chleba. Měla by ses zamyslet nad svým utrácením za věci, které často ani nepotřebuješ. Zkus třeba aspoň jeden týden kupovat jen to, co je opravdu nezbytné.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Bohužel tě čeká nepříjemné překvapení. Ukáže se, že tvůj nový objev není nakonec takový, jak se ze začátku jevil. Trvalo to jen pár týdnů a projevil se v cele své parádě. Netrap se tím, zapomeň na něj a užívej si života.

Autor:
Publikováno: 4. 4. 2022 13:49 Nahlásit obsah