Horoskop na 17. týden (25. 4. 2022 - 1. 5. 2022)

V uplynulém týdnu si z nás počasí pěkně vystřelilo. Čekají tě tento týden další překvápka? Čti dál!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Náhlé ochlazení tě opravdu zaskočilo, všechno zimní oblečení už jsi měla schované ve skřini, takže jsi pěkně promrzla. Tento týden ti bude znepříjemňovat rýma a kašel, tak se vybav pořádnou dávkou vitamínů.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Práce máš víc než dost a k tomu se každý pokouší naložit ti ještě něco navíc. Nenechávej nic náhodě a práci si dobře rozvrhni, nebo budeš mít naposlední chvíli kupu práce, která už se nebude dát zvládnout.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Venku je sice zima, ale tebe hřeje láska. Prožíváš krásné období, tvůj miláček by tě nejraději na rukou nosil a ty záříš jako sluníčko. Čekají tě také nějaké nepříjemnosti, ale tvůj milý tě za každé situace podrží, takže to spolu krásně zvládnete.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou tě každý štve a dobrou náladu jsi měla opravdu už hodně dávno. Udělej tedy něco pro sebe, zajdi do wellness a nechej se hýčkat nebo vyraz na nákupní terapii. Uvidíš, že svět bude o něco růžovější.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nemrač se na lidi kolem sebe. Svou negativní náladou často odradíš lidi, kteří by se s tebou dali rádi do řeči. Někdy je potřeba podívat se na svět i přes ty růžové brýle a nevnímat jen to nejhorší.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Posledních pár týdnů bylo velmi náročných. Jedna akce střídala druhou a ty se těšíš po dlouhé době na klidný víkend. Budeš muset ale tvrdě bojovat, aby proběhl tak v poklidu, jak sis vysnila.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Dlouho jsi se bránila novému vztahu, ale najednou už není cesty zpět. Nehledej výmluvy a uživej si těch prvních chvil. Svým katastrofickým předvídáním akorát ničíš tu nenapodobitelnou atmosféru čerstvé lásky.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Jsi člověk, který neumí odpočívat. Občas je to ale potřeba, třeba právě teď. Prostě vypni a jen relaxuj, neodbíhej k neumytému nádobí a nepřečteným mailům. Odpočinek ti jen prospěje.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci máš velmi produktivní období. Šéf se nestačí divit, co všechno dokážeš stihnout během jednoho jediného dne. Vydrž tak ještě nějaký čas a odměna tě nemine.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou se ve vztahu cítíš nejistá. Máš pocit, že tvůj partner už ti nevěnuje tolik pozornosti jako dřív a že víc času tráví někde jinde než s tebou. Nepanikař hned! Dej mu najevo, že stojíš o to, abyste trávili čas pospolu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas se nedokážeš udržet a jakmile máš na účtě nějaký větší obnos peněz, tak musíš vyrazit na nákupy. Tohle nárazové nakupovaní se na tvém kontě dost značně podepisuje, měla by sis dát pozor. Kdyby přišly nějaké nečekané výdaje, mohl by z toho být dost velký problém.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Už nějakou dobu máš v hlavě nápad, že se přihlásíš na nějaký kurz, ale stále se ne a ne odhodlat. Ať už je to vaření, jazyky nebo tanec, tak neváhej a vrhni se do toho! Nebudeš litovat!

Autor:
Publikováno: 25. 4. 2022 17:09 Nahlásit obsah