Horoskop na 25. týden (27. 6. 2022 - 3. 7. 2022)

A máme tu zase další týden! Co tě čeká v následujících slunečných dnech? Budeš se radovat z maličkostí, nebo tě naopak čeká spousta povinností a starostí? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Není pro tebe úplně snadné se seznamovat s novými lidmi. Často jsi ze setkání s cizím člověkem tak nervózní, že ze sebe nevymámíš ani slůvko. Vezmi si na pomoc nějakou výřečnější kámošku. Zatím co ona bude mluvit, ty se aspoň trochu osmělíš, a pak už to půjde snadněji.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Pracovní týden u tebe nebude moc produktivní. Zvlášť ze začátku se budeš nejdřív jen pomalu rozkoukávat a až po delší době se konečně pustíš do nějakých povinností. Nakonec ale vše doženeš svým smyslem pro detail.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nezávazný flirt není nic pro tebe, a zvlášť teď momentálně toužíš po něčem úplně jiném. Nepouštěj se do vztahu, kde oba dva neočekáváte to samé. Můžeš si nalhávat, že ten druhý třeba změní názor, ale s největší pravděpodobností by to přineslo jen trápení. Raději si počkej na toho pravého.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Atmosféra na pracovišti je často docela napjatá. Přitom by stačilo, abys ty i kolegové přijali pár drobných ústupků. V konečném důsledku to ani nepocítíte, ale vzduch to vyčistí dokonale. A zas se budeš do práce těšit!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nenechávej přípravu na dovolenou na poslední chvíli. Mohlo by se pak stát, že místo balení budeš běhat po obchodech, a vše se ti výrazně zkomplikuje. Raději buď připravená dopředu, než pak s hrůzou shánět poslední nezbytnosti chvilku před odjezdem.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Často se snažíš hrát si před partnerem na hrdinku, než abys přiznala, jak se opravdu v těžkých chvílích cítíš. Občas ale není na škodu dát volný průchod emocím. Možná tě překvapí i partner a svěří se se svými pocity. Pro oba to bude následně velká úleva.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Šéf nebude mít v následujících dnech nejlepší náladu. Bude ale vyžadovat, co nejlepší výkony a především originalitu. Snaž se jeho požadavky nepodcenit. Když uděláš dojem, bude si to pamatovat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou nemáš po těchto vysokých teplotách vůbec chuť na plnohodnotné jídlo. Snaž se ale své tělo nešidit. I v takovém horku potřebuje přísun kvalitních živin a energie. Tak to nepodceňuj!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujících dnech tě čeká pořádná dávka romantiky a vášně. Partner bude jako vyměněný a nenechá tě chvilku odpočinout. Patřičně si to tentokrát užij. Kdoví, kdy k takovému návalu sexuální energie dojde příště.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V práci tě budou tentokrát čekat nové příležitosti, jak ukázat své přednosti. Čekají tě opravdu zajímavé projekty, na kterých můžeš ukázat své kvality. Navíc tě to bude ohromně bavit. Takže dvojitá výhra!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Následující dny budou tvému milostnému životu přát. Čeká tě spousta možností, jak potkat někoho velmi zajímavého. Stačí mít oči otevřené. Zvlášť tentokrát bys měla dát na první dojem a klidné trochu zariskoval. Uvidíš, že se ti to mnohonásobně vrátí.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden bude pro tebe poněkud náročný. Na pracovním stole tě bude čekat hromada úkolů, které bude třeba neodkladně zařídit. Hlavní je se z toho nehroutit. Pak už jen stačí vymyslet ten správný systém. 

Autor:
Publikováno: 27. 6. 2022 09:31 Nahlásit obsah