Horoskop na 27. týden (8.7. 2019 - 14.7. 2019)

Je tu další týden! Čeká tě spousta vzrušení nebo zůstane všechno při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V práci je to teď těžké. Místo nějakého volnějšího letního režimu máš práce jako nikdy předtím. Tak bohužel trávíš odpoledne v práci, místo u bazénu. Jediné, co tě může těšit je, že tě společně s výplatou čeká taky slušná odměna. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Léto úplně svádí k akci s přáteli. Už dlouho se nepotkáváte tak často, jak byste si přáli. Neváhej a něco zorganizuj. Uspořádejte třeba grilování nebo vyrazte na festival či koncert jako parta. Bude to úžasné odreagování! 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj partner je sice tvoje obrovské štěstí, ale občas máš pocit, že tě nenechá ani minutu samotnou. A ty by sis občas ráda užila pár hodin bez něj, klidně i úplně o samotě. Jen aby sis chvilku vyčistila hlavu. Měli byste si o tom promluvit, ale buď citlivá, aby to špatně nepochopil. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou se ti daří a lákavé pracovní nabídky se jen hemží. Hlavně se nenechej ukecat a nevrhni se hned do té první. Na to nejlepší se někdy vyplatí počkat. Tam buď trpělivá! 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje finanční situace není zrovna nejrůžovější, ale snažíš se šetřit, kde se dá. Hlavně se nepouštěj do pochybných investic a "výhodných" půjček. V nejhorším případě by ti byla určitě ochotná vypomoci rodina. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Partnerova nálada je na bodu mrazu, takže spíš jak na společné letní radovánky, se těšíš až vypadneš zase zpátky do práce. Tam je narozdíl od domova naprosto pohodová atmosféra. Tak si to užívej, co to jde! 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Pohodička v práci se rozhodne nekoná. Ti, co už na dovolené byli, všechny štvou historkami o tom, jak se měli. Ti, co naopak na dovolenou jen netrpělivě čekají, jsou naštvaní na ty šťastnější. Takže ti z toho už slušně hrabe a netrpělivě vyhlížíš víkend. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Léto tě zatím akorát pořádně štve. Ale vypadá to, že se blýská na lepší časy. Potřebuješ si jen chvíli odpočinout od práce a každodenního shonu. Pak budeš zase rozdávat radost všem okolo. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Léto pro tebe znamená hlavně letní lásky, které si patřičně užíváš. Letos to ale bude jiné. Klasická letní lovestory se konat nebude a ty budeš sama překvapená, jak s tebou tenhle nový scénář zamává. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Jedna akce střídá druhou a ty už opravdu nevíš, kam dřív skočit. Všichni na tebe spoléhají, co se zodpovědnosti týče, ale na tebe je toho už opravdu moc. Neboj se říct si o pomoc nebo nějaké povinnosti odmítnout. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nehledej zastání u cizích! I když víš, že ty by ses v určité situaci zachovala správně, nemůžeš to čekat od všech. Raději se spoléhej sama na sebe. Nebudeš pak aspoň zklamaná. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dny byly pro tebe poměrně dost náročné. Necítíš se ve své kůži, v práci děláš jednu chybu za druhou a doma jsi většinou podrážděná a nepříjemná. Už nutně potřebuješ dovolenou! 

Autor:
Publikováno: 10. 7. 2019 10:49 Nahlásit obsah