Horoskop na 31. týden (5.8. 2019 - 11.8. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě tento týden čeká? Můžeš se těšit na nějaké vzrušení, nebo bude všechno při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu tě láká nějaká změna ve tvém vzhledu. Přestaň váhat a vrhni se do toho. Žiješ jenom jednou a všechno se dá časem vrátit zase do původního stavu. Tak vzhůru do toho. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Utápíš se už dlouho ve stereotypu, necítíš se zrovna moc dobře ani psychicky ani fyzicky. Zkus se celkově zamyslet nad svým životním stylem, projeví se to jak na tvém zdravotním stavem, tak na duši a ze všeho nejvíc to prospěje partnerskému životu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Šéf je v mimořádně dobré náladě a poohlíží se po někom, kdo by si zasloužil nějakou odměnu. Právě teď bys měla v práci pořádně zabrat a ukázat, jaký potenciál v tobě je. Nezůstane to bez povšimnutí a mohla by ses dočkat slušné odměny nebo dokonce povýšení.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš poslední dobou neuvěřitelně kreativní období, ale ve stávající práci se ti nedaří svůj talent plně uplatnit. A tak se pomalu poohlížíš po práci, kde bys mohla svůj talent plně využít. Nepřestávej hledat, cíl je blízko.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Letní dny se pro tebe nesou v duchu nekonečných akcí. Neměla bys trávit čas jen na akcích, ale občas zůstat i doma. Partner bude určitě rád za každou chvilku, kdy budeš veškerou svou pozornost věnovat jen a jen jemu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Kritika od těch nejbližších někdy dokáže ošklivě zasáhnout. Ale je třeba mít na paměti, že to s námi myslí dobře. I když tě to raní, měla bys ses nad jejich kritikou zamyslet. Třeba si uvědomíš, že na tom nějaká pravda přece jen bude. Můžeš tak na svých chybách zapracovat a zlepšit vztahy se svým okolím.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Právě si užíváš čerstvé zamilovanosti a prožíváš takovou tu letní lásku, co bývá v romantických komediích. Neměj ale strach, že by tento románek skončil s prvním podzimním dnem. Tento objev ti bude dělat společnost mnohem déle.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nemáš teď zrovna do čeho píchnout, tak se iniciativně pustíš do plánování nejrůznějších aktivit, co by tebe a tvé blízké mohly přes prázdniny zabavit. I když budou ostatní k tvým výmyslům skeptičtí, nakonec se všichni zapojí a užijete si spoustu zábavy.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou se ti daří všechno, na co šáhneš. To ti zlepšuje nejen náladu, ale hlavně ti to zvedlo také sebevědomí. Dávej si pozor, abys neměla nosánek moc nahoru. To by ti mohlo hodně uškodit ve vztazích. Nikdo nechce trávit čas s někým nafoukaným. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Pokud se už do něčeho pustíš, tak to děláš na sto procent. A tahle taktika se ti v životě vyplácí. A nejen v osobním životě, ale i v práci. Když budeš takhle pokračovat, odměna tě v žádném případě nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj pracovní život poslední dobou stojí za starou bačkoru. Nic se ti nedaří tak, jak bys sis přála, ale nepodléhej panice. Nic netrvá věčně a tobě se bude zas brzy blýskat na lepší časy. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

S partnerem se nenacházíte ve zrovna nejlepším období vašeho vztahu. Přemýšlíš, zda váš vztah vůbec někam vede, jestli pro vás vůbec existuje nějaká společná budoucnost. Nenechávej si ty obavy jen pro sebe, je potřeba to řešit jako pár. 

Autor:
Publikováno: 6. 8. 2019 10:07 Nahlásit obsah