Horoskop na 32. týden (3. 8. 2020 - 9. 8. 2020)

Co tě čeká v následujících dnech? Bude se ti dařit, nebo tě čekají spíš trable? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující týden nebude žádný med. V práci máš práce nad hlavu, takže netrpělivě vyčkáváš, až budeš moci domů. Bohužel ani tam tě nečeká žádná pohoda. Místo klidu, budeš muset řešit rodinné spory a hádky o hloupostech.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Po dlouhé době se v tobě probudí kreativní duch a v práci ti to tedy půjde pěkně od ruky. Vůbec se nesnaž tlumit své instinkty, nechej průchod všem pocitům a uvidíš, co z toho vznikne. Nakonec budeš z výsledku nadšená nejen ty.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Dávej na sebe v následujících dnech pozor. Budeš méně vnímavá ke všem situacím, kdy to zavání nějakým průšvihem. Tak buď raději preventivně opatrná a nepouštěj se do žádných velkých akcí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

I když občas nemáš zrovna náladu, nedovol, aby ses válela celé léto doma. Později bys mohla litovat, že jsi nevyužila volných dní. Nemusí to být nic velkého, zkus se podívat třeba jen po okolí a uvidíš, kolik krásných míst máš na dosah ruky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci to bude tento týden náročné. Spousta kolegů bude mít uštěpačnou náladu a jejich poznámky budou provázet skoro každý tvůj krok. Nedělej si z toho těžkou hlavu. Raději se v klidu věnuj své práci a ostatním se vyhni, pokud to bude možné.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nepřehlížej to, že někdo ve tvé okolí má problémy. Možná to není úplně blízký člověk, ale pár slov útěchy určitě nic nezkazí. Zajímej se o to, jestli jsou opravdu v pořádku, jestli nemají plnou hlavu starostí. Buď jim oporou, pokud o to budou stát.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po dlouhé době se ti na pracovním stole objeví něco opravdu zajímavého. Nenechej si to nikým vyfouknout a pořádně se do práce opři. Nejen šéf bude sledovat každý tvůj krok, i kolegové budou závistivě pokukovat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Dlouho sis žila bezstarostným životem, ale některé tvé chyby z minulosti tě občas dostihnou. Neutíkej před nimi a raději se k tomu postav čelem. Schováváním se před následky ti nic dobrého nepřinese.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas se snažíš udělat první poslední pro všechny okolo a své potřeby opomíjíš. Zapomeň někdy na ostatní a udělej něco přesně podle svého gusta. Nikdo ti nemůže vyčítat, když budeš chtít udělat radost občas i sama sobě.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Už nějakou dobu doslova meleš z posledního, ale nemůžeš si žádné další volno dovolit. Zkus si aspoň po práci najít trochu času pro sebe, vypnout hlavu a odpočinout si. Jinak se takovým tempem úplně zničíš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvoje nálada se bude v následujících dnech měnit častěji než aprílové počasí. Chvilku budeš zářit jako sluníčku a za pár minut už budeš zas nabručená. Tvoji blízcí se ti raději budou snažit klidit z cesty, aby neschytali pár ošklivých pohledů.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou toho máš nad hlavu, a to nejen v práci, ale i v soukromém životě. Zkus si najít nějakou aktivitu, u které úplně vypneš hlavu a budeš relaxovat. Je jedno, jestli si u toho rozhodneš dát do těla, nebo spíš zvolíš něco jednoduchého a monotónního.

Autor:
Publikováno: 4. 8. 2020 15:46 Nahlásit obsah