Horoskop na 34. týden (17. 8. 2020 - 23. 8. 2020)

A je tu další pondělí! Co ti následující dny přinesou? Budeš si užívat dobrodružství, nebo bude všechno při starém a budeš si užívat jen svou rutinu. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu se necítíš úplně ve formě. Ale následující dny přinesou změnu. Konečně začneš znovu fungovat tak, jak jsi byla dřív zvyklá. Dávej pozor, ať hned na začátku nepřeceníš své síly.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na obzoru tě čeká nová známost. A úplně ti zamotá hlavu. Nenechej se ale jen tak lehce oblbnout. Dělej aspoň trochu drahoty, než zjistíš, jestli za to chlapec opravdu stojí. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci se ti poslední dobou daří, a to opravdu hodně. Tvé úspěchy nezůstávají bez povšimnutí a šéf tě pečlivě sleduje. Pokud máš na něj nějaké požadavky, teď je ten správný čas je vybalit. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně se tento týden dočkáš zaslouženého odpočinku. Zapomeň tedy na všechny povinnosti a užívej si volna. Přestože budeš mít pocit, že bys mohla volné dny vyplnit nějak produktivněji, relaxuj a nechej se opečovávat. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska je složitá věc, tak se nesnaž na ni aplikovat nějaká obecná pravidla. Zapomeň na chvíli na rozum a řiď se srdcem. Budeš překvapená, v čem všem tě hlava brzdí. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj pracovní týden bude dost náročný. Čeká tě hromada práce a také se budeš potýkat s kolegy, kteří budou chtít neustále něco vysvětlovat. Buď trpělivá, budou za tvou radu rádi a s radostí ti laskavost příště oplatí. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nesnaž se partnera ani sebe tlačit do věcí, které vám nejsou zrovna příjemné. Naučte se jeden druhému sdělit své pocity a říct někdy ne. Možná máš někdy pocit, že to partnera naštve nebo raní, ale skutečnost je mnohdy úplně jiná. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Šéf nebude následující týden v nejlepším rozpoložení, tak se nesnaž navrhovat nějaké nové nápady. Nebude tomu zrovna nakloněn. Raději to nechej na jindy a tento týden si jen splň své povinnosti a jdi domů.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Peníze jsou sice ke spokojenému životu potřeba, ale rozhodně to není všechno. Nezapomínej, že dlouhé dny v práci ti nevynahradí čas s rodinou. Všichni jednou vyrostou nebo zestárnou a ty chvíle ti nikdo nevrátí. Tak je nepropásni.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden bude psychicky náročný a ty toho budeš mít opravdu už plné zuby. Nenechej nikoho, aby tě uhnal do nějakého unáhleného rozhodnutí, když si nebudeš jistá. Pokud nebude akceptovat, že chceš čas na rozmyšlení, nevěstí to nic dobrého a bude lepší od toho dát ruce pryč.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas se snažíš neukazovat své přednosti a raději zůstáváš v pozadí. Neboj se ukázat co v tobě je! Na předvedení svého talentu není nic špatného. Zvlášť v práci by se ti mohlo hodit, když dáš najevo, co jsou tvé kvality.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Netrap se zbytečně spory, které nemají nějaké rozumné řešení. Udělej vstřícný krok a namísto nepříjemných pohledů se se všemi udobři. Odlehčíš tak hlavě a budeš se hned cítit mnohem lépe.

Autor:
Publikováno: 17. 8. 2020 10:37 Nahlásit obsah