Horoskop na 34. týden (26.8. 2019 - 1.9. 2019)

A je tu nový týden. Co ti poslední dny srpna přinesou? Budeš se radovat z maličkostí, nebo tě budou trápit o dost větší problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Čeká tě hektický týden, kdy nebudeš vůbec vědět, kam dřív skočit a co dřív řešit. Víkend bude oproti tomu naprosto pohodový, takže si do sytosti odpočineš. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Snaž se všechny záležitosti, které se na tebe budou valit, řešit co nejdříve. Jakmile se ti začnou kupit na hromadu, nezvládneš už opravdu nic a čekat tě budou jen nepříjemnosti. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se ti opravdu daří, na co sáhneš. Bohužel sis na to zvykla tak, že i sebemenší změna plánu tě vykolejí, tak že nebudeš schopná pokračovat dál. Přistupuj ke všemu s chladnou hlavou a nepanikař! 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně jsi objevila něco, co tě opravdu naplňuje, u čeho tě neděsí představa, že u toho zůstaneš celý život. Nenechej si kazit tento pocit lidmi, kteří k tomu mají tisíc uštěpačných poznámek. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

S partnerem máte občas rozepře kvůli plánům do budoucna, ale poslední dobou, k tvému velkému překvapení, to vypadá, že jste konečně našli společnou řeč a vaše budoucnost nabývá reálné obrysy. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Málokdy se stane, že by si šéf na tvůj výkon v práci stěžoval, ostatně k tomu není většinou ani důvod. Ale problém nastává ve chvíli, když máš s někým spolupracovat. Snaž se s kolegy víc komunikovat, probrat problém ze všech hledisek, pak vám půjde práce určitě líp. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po pracovní stránce se ti bude víc než dařit. Práce ti půjde tak od ruky, že to neujde ani tvému nadřízenému, který to náležitě ocení. Jen si před ním dávej víc pozor na pusu, to by ti mohlo tvou odměnu zkomplikovat. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj partnerský život je poslední dobu dost divoký a nevyzpytatelný. Jeden den se s partnerem chováte jako byste měli líbánky a o pár hodin létají talíře vzduchem jako v italské domácnosti.  

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Jednou za čas tě zachvátí šílená chuť tvořit. Neměla bys to potlačovat. Jsou věci, které můžou nějakou dobu počkat. Tak využij situace a pusť se do práce. S výsledkem budeš víc než spokojená. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas se necháš unést a neshody s kolegy v práci řešíš jako bys byla stále na střední škole. Měla by ses nad sebou občas zamyslet a chovat se dospěle. Tímhle chováním zklameš hlavně své nejbližší. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Co se týče práce, tak si tento týden odpočineš opravdu pořádně. O to hůř se ti ale bude dařit ve vztazích. Čeká tě nemilé překvapení, které budeš neprodleně řešit, třebaže to pro tebe bude dost bolestná záležitost. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Necítíš se poslední dobou ve své kůži a máš potřebu udělat ve svém životě něco, co by tuhle tvou situaci výrazně změnilo. Neváhej příliš dlouho, zkrátka vsaď vše na jednu kartu, jinak se štěstí nedočkáš. 

Autor:
Publikováno: 26. 8. 2019 12:00 Nahlásit obsah