Horoskop na 36. týden (9.9. 2019 - 15.9. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě tenhle týden čeká? Můžeš se těšit na velké dobrodružství, nebo tě čeká ta samá každodenní rutina? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se necítíš dobře, a to hlavně po psychické stránce. Neměla bys to jen tak nechat, ale pátrat po příčině, proč jsi poslední dobou v tak špatné náladě. Hlavně by ses měla zamyslet nad tím, jaký vliv na tebe mají lidé, s kterými trávíš čas téměř denně.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny jsou pro tebe jedním z nejlepších období tvého života. Užívej si svého štěstí a nenechej si ho za žádnou cenu zkazit závistivými pohledy. Být šťastná není hřích, tak se nestyď za to, že máš radost ze života.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Ještě nedávno jsi vůbec netušila, jak se svým životem naložit, ale teď už ho máš pevně v rukou a jdeš za svým cílem. Někdo by mohl říct, že jsi trochu paličatá, co se tvých snů týče, ale ty to zkrátka jinak neumíš. Buď všechno, nebo nic!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Na obzoru je nová známost. Ale poslední dobou máš trochu pocit, že jich je víc, než bys pro tentokrát mohla zvládnout. Někdo sice bude namítat, že si necháš proklouznost lásku mezi prsty, ale neměla by ses do ničeho nutit jen proto, že tu ta možnost je.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ve tvém vztahu teď nastane těžké období. Po týdnech, kdy jste si dosyta užívali jeden druhého, vás čeká odloučení, které ani jeden z vás neponese lehce. Základem je tolerance a důvěra, jinak se vám s tím bude srovnávat opravdu těžce.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Občas jsi až příliš tvrdá na všechny okolo a vyžaduješ po nich stoprocentní výkony za každé situace. Ty zkrátka jiný výkon než dokonalý podat nedokážeš, ale ostatní tvé chování berou trochu jako šikanu. Snaž se být schovívavější a ostatní spíš motivovat, než peskovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jsi v neustálém pracovním presu a málokdy přestaneš na práci skutečně myslet. Měla by sis na nějaký čas dát pauzu a vyčistit si hlavu. Zbavit se toho neustálého nutkání něco dělat a pořádně si odpočinout. Práce ti konec konců neuteče.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Podzim už se hlasí o slovo a tebe to hodně zaskočí, a hlavně to odnese tvůj zdravotní stav. Tenhle zářijový týden zkrátka nebude nic moc příjemného. Hlavně se nestresuj a dej svému tělu čas na regeneraci.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj miláček je poslední dobou jako vyměněný a ty se nestačíš divit. Ke tvému štěstí je to změna k lepšímu a nemůžeš si ani při nejmenším stěžovat. Zažijete v následujících týdnech jedno z nejkrásnějších období vašeho vztahu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Čeká tě období velkých změň, a i když tě budou zpočátku dost děsit, nakonec za ně budeš neskutečně ráda. Hlavně se nenechej zbytečně stresovat novou situací, zkrátka buď sama sebou a ono to nakonec dobře dopadne.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nikdy jsi nebyla zrovna studijní typ, ale poslední týdny tě studium doslova pohltilo. Možná je to tím, že konečně nemáš pocit, že je to všechno k ničemu a v životě to nevyužiješ. Ten pocit si uchovej, až budeš mít pocit, že je toho na tebe moc. To, že to má opravdu smysl, ti dá znovu sílu pokračovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

To, že láska si opravdu nevybírá, víš už nějakou dobu. Ale tentokrát ti to dá opravdu zabrat. I když ses vždy snažila jednat s rozumem a chladnou hlavou, teď ti to půjde jen opravdu těžce. Bude to zkrátka silnější než ty sama.

Autor:
Publikováno: 9. 9. 2019 10:15 Nahlásit obsah