Horoskop na 38. týden (23.9. 2019 - 29.9. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě tenhle týden čeká? Budeš si užívat pohody a radostných chvilek? Nebo tě budou spíš sužovat starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu se plácáš ve starých záležitostech, které ti nedají spát. Bohužel ty nemáš moc šanci tyhle okolnosti změnit. Nesnaž se za každou cenu udělat maximum, i když víš, že to nepomůže. Je potřeba si přiznat pravdu. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou si připadáš jako v pohádce. Daří se ti cokoliv, na co sáhneš, tvůj partner se o tebe stará jako o princeznu a po pracovní stránce se ti daří, jak už dlouho ne. Užívej si tohle šťastné období. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

A je tu zase podzim, což není zrovna tvé nejoblíbenější období. Nenechej si tím, že se kazí počasí a snižuje teplota, zkazit náladu. Snaž se na podzimu najít i nějaké pozitiva. A dívat se na všechno z té světlejší stránky. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Sport nikdy nepatřil mezi tvé koníčky, ale pro tvého partnera je to nedílná součást života. Nebraň se tomu. S největší pravděpodobností tě to stejně nemine. Snaž se najít něco, co tě bude bavit a nebudeš se do toho nutit. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Lásce opravdu neporučíš, tak se o to ani nesnaž. I když se ti nový přítel tvojí kamarádky nelíbí, nesnaž se je rozeštvat. Spíš si k němu zkus najít cestu. Třeba časem zjistíš, že je to opravdu milý kluk

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Dny letí jako voda a ty s hrůzou zjišťuješ, že už jste spolu s partnerem pěkných pár týdnů. Pomalu začínáš mít pocit, že by se váš vztah měl pohnout nějakým směrem. Jenže tvůj milý se k ničemu takovému nemá. Hlavně nepanikař a nechej věci plynout tak, jak jsou. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš pocit, že se na tebe práce hrne ze všech stran. Neměla by ses snažit nějaké povinnosti odložit, jakmile se o to pokusíš, začnou se kupit rychlostí blesku. Základem je si práci hezky rozplánovat, podle toho, jaké jsou tvé hlavní priority.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Dny se začínají zkracovat a ty se po večerech trochu nudíš. Najdi si nějakou aktivitu, kterou bys mohla tyhle hodiny vyplnit. Od října v okolí určitě začíná i spousta kurzů. Tak neváhej a po něčem se poohlédni.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

S přítelem pomalu upadáte do stereotypu a začínáte se navzájem odcizovat. Pokud ho nechceš ztratit, měla bys něco dělat. Najděte si společné koníčky, něco, co byste chtěli oba zkusit a věnujte se tomu společně. Čekají vás nové zážitky, a hlavně společně strávený čas.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nedostatek sebevědomí tě trápí, co si vůbec pamatuješ. Dělá ti to potíže nejen v práci, ale taky v osobním životě. Zkrátka si nedokážeš dupnout, a tak většinou děláš to, co chtějí ostatní, aniž by sis to nějak užívala. Měla bys na tom zapracovat a naučit se ozvat, pokud se ti něco nelíbí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V hlavě máš momentálně pořádný zmatek. Ještě do nedávna byl tvůj milostný život v troskách, ale najednou se všechno obrátilo a kolem tebe se motá hned několik nápadníků. Na takové situace nejsi zrovna zvyklá, a tak tě to dost děsí. Dej si pár dní na přemýšlení a vše si v hlavě urovnej.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci na tebe čekají pořádné nepříjemnosti. Nejraději pracuješ sama, ale tentokrát se spolupráci nevyhneš. Bude tě to stát pěknou dávku nervů, ale nakonec se výsledek podaří. Akorát tvá psychika na tom pak nebude nejlíp.

Autor:
Publikováno: 23. 9. 2019 14:00 Nahlásit obsah