Horoskop na 41. týden (14.10. 2019 - 20.10. 2019)

Další týden je tady! Čeká na tebe jen štěstí, láska a úspěch? Nebo tě naopak čeká samé trápení a těžkosti? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Občas na tvou osobu směřují kritické poznámky, které jsi buď moc nevnímala, ale některé tě docela hluboce zasáhly. Neměla bys reagovat přehnaně. Zkus se nad tím zamyslet a vzít si z toho něco užitečného.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Snaž se trávit, co nejvíce času se svou rodinou. Poslední dobou jsi na ně neměla tolik času, takže budou moc rádi, když budeš zase jednou věnovat pozornost jim. Vezmi je třeba někam na nějaký výlet. Uvidíš, že si to moc užijete.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Momentálně jsi zamilovaná až po uši a prožíváš jedno z těch nejkrásnější období. Užívej si to plnými doušky a nenechej si to nikým kazit. Partner to má úplně stejně a nedokáže si bez tebe představit život. Hýčkej si ho!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Užij si jeden z posledních hezkých týdnů. Počasí se začne brzy kazit. Tak si užívej posledního sluníčka a neseď jen doma. Vyraz někam do přírody nebo na výlet. Vezmi rodinu nebo kamarády a užijte si krásný den.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou máš práce nad hlavu, jsi zavalená povinnostmi a konec je bohužel stále v nedohlednu. Hlavně nepanikař, uvědom si, že to ne všechno je životně důležité. Když budeš mít klidnou hlavu, půjde ti to hned lépe od ruky.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Uspořádat akci, kde by se všichni tví kamarádi sešli, je téměř nemožné. Všichni jsou různě rozlétaní po světě a najít společný termín je opravdu nadlidský úkol. Ber to jako výzvu. Pokud začneš s předstihem, třeba to nakonec klapne.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden se ti bude dařit, jak už dlouho ne. Na začátku týdne to teda bude vypadat spíš na katastrofu, ale pak se vše rázem obrátí k lepšímu a ty bude mít z pekla štěstí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Jsi věčný kritik. Od ostatních vždy vyžaduješ stoprocentní výkony, přestože ty sama nejsi dokonalá. Měla by ses snažit být o něco tolerantnější. Nikdo není dokonalý, každý dělá chyby a měli bychom být schopní odpouštět.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Našla jsi svůj skrytý talent, který budeš moct využít ve své kariéře. Nezdráhej se využít své schopnosti naplno. Občas máš strach ukázat, co v tobě je, abys nebyla za „snaživku“. Nemáš k tomu nejmenší důvod. Plně ukaž tvůj potenciál. Šéf bude ohromen.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Práce ti dává poslední dobou pěkně zabrat, a to především psychicky. Hoď starosti na chvilku za hlavu, udělej si volno, nad ničím nepřemýšlej a trochu odpočívej. Udělá ti to dobře a do práce se pak vrátíš s čistou hlavou. Všechno ti pak půjde mnohem líp.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Mezi tebou a partnerem panuje poslední dobou podivné napětí, ale ani jeden z vás do toho nechcete šťourat a tím případně vyprovokovat nějakou hádku. To ale nic nevyřeší, je načase zatnout zuby a vyložit karty na stůl.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas se až moc snažíš být ve všem nejlepší a o to hůř pak neseš, když něco nedopadne tak, jak sis představovala. Nebuď na sebe tak přísná, spousta těch maličkostí, které řešíš, nejsou ve skutečnosti podstatné. Buď hlavně v psychické pohodě, a to ostatní přijde nakonec samo.

Autor:
Publikováno: 15. 10. 2019 13:40 Nahlásit obsah