Horoskop na 44. týden (31. 10. 2022 - 6. 11. 2022)

Čeká tě týden, který ti bude leckdo závidět? Přečti si svůj horoskop na nadcházející dny!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Máš pocit, že nestíháš vůbec nic, lítáš od jednoho k druhému a nic neděláš na sto procent. Měla by ses na chvilku zastavit a ujasnit si priority. Rozplánuj si úkoly! Když půjdeš bod po bodu, tak to všechno půjde líp.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nenechej ostatní, aby ti mluvili do tvých záležitostí. Dej na svůj úsudek a nenech si do hlavy vtlouct cizí názory. Nebuď ale nepřátelská a cizí názor si vyslechni, můžeš se tak poučit z cizích chyb.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Dny se sice krátí, ale nenech se tmou ukolébat k spánku. Najdi si na dlouhé podzimní večery nějakou aktivitu. Ať už sama nebo s kamarádkou či přítelem, věnujte se něčemu, co vás bude bavit a naplňovat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Vztah s přítelem nabírá špatný směr. Odcizujete se čím dál víc, a jestli co nejdřív nezasáhneš, brzo to nejspíš skončí. Pokud ti na něm a vašem vztahu záleží, měla bys něco podniknout.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Málo si věříš, i když k tomu nemáš nejmenší důvod. Přestaň se podceňovat a trochu se vzchop. Nedostatku tvého sebevědomí využívají ostatní, nenech se sebou zametat a postav se jim!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Zmítáš se ve složitém milostném trojúhelníku. Jsi z toho celá zmatená a sama se nevyznáš ve svých citech. Dej si na čas oraz, vyčisti si hlavu a ujasni si, co opravdu chceš.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou jedeš na šťastné vlně. Nenech si to nikým zkazit a vyhýbej se lidem, kteří jsou zbytečně negativní. Snaž se spíš obklopovat těmi, kteří se snaží vidět to lepší. Tvojí psychice to neskonale prospěje.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci bojuješ s konkurencí. Kolega má velké ambice a snaží se tě přehlasovat. Nedej se a bojuj za svůj nápad. Dáš mu tak jasně najevo, že nejsi nějaká křehotinka, se kterou může jen tak mávat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tento týden tě čeká příjemné setkání, které ale vůbec nebylo v plánu. Nakonec budeš velmi ráda, že se to stalo. Potkáš tak člověka, který ti bude velmi blízký a nejspíš dost zásadně ovlivní tvůj život.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V práci se ti poslední dobou daří, všechno zvládáš levou zadní. Je ale taky potřeba se věnovat partnerovi. Zapomeň pro tentokrát na povinnosti a věnuj se jen svému miláčkovi. Možná bude nejdřív dělat drahoty, ale nakonec roztaje.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nesnaž se za každou cenu dosáhnout svého cíle. Mohla bys zjistit, že ses celou dobu hnala za něčím, co za to vůbec nestojí. Nechej věcem volný průběh a třeba se stane to, co sis přála nebo něco úplně jiného, lepšího.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nelam si hlavu s maličkostmi. Smiř se s tím, že nemůžeš všechno organizovat podle svých představ. Zaměř se na věci, co jsou pro tebe opravdu důležité a do těch dej všechno. Ten zbytek už nech ostatním.

Autor:
Publikováno: 31. 10. 2022 18:27 Nahlásit obsah