Horoskop na 48. týden (2.12. 2019 - 8.12. 2019)

A máme tu prosinec! Začíná vánoční shon s nakupováním dárků a zběsilým úklidem. Ale taky jedno z nejkouzelnějších období v roce. Jak si užiješ začátek prosince? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V práci tě čekají velké věci. Podaří se ti něco, za co tě bude čekat pořádná odměna. Šéf bude nadšený, u kolegů sklidíš obdiv, ale vnitřně budeš mít trochu pocit, že ti to trochu spadlo do klína a ani ses na tom moc nenadřela. Takové myšlenky zažeň a užívej si zaslouženou odměnu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

S blížícím se koncem roku začínáš bilancovat a přemýšlet nad svým životem. Jestli máš pocit, že ti v životě něco chybí a nejsi úplně šťastná, tak teď je ta pravá chvíle to změnit. Neboj se velkých kroků, tvůj život to obrátí k lepšímu!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Pomalu se tě začíná zmocňovat předvánoční nervozita. Tvoje nálada je na bodu mrazu a máš neustálý pocit, že něco nestíháš. Uklidni se, uvědom si, že spousta věcí, které ti do teď přišly potřebné, jsou v konečném důsledku hlouposti. Soustřeď se raději na rodinu a kamarády.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Po dlouhé době nastal ve vašem vztahu naprostý klid. Ty máš trochu potřebu občas do partnera rýpnout, ale vydrž. Neprovokuj zbytečné hádky a raději si užívej klidné předvánoční atmosféry.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden bude pro tebe dost náročný. Hlavně po psychické stránce budeš trochu mimo. Důležitá rozhodnutí tento týden raději vynechej, nemusela bys být v dlouhodobém měřítku zrovna spokojená.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Blížící se Vánoce jsi zatím úspěšně ignorovala, ale teď už ti trošku začíná téct do bot. Raději už začni pomalu zařizovat dárky, fronty v obchodech a dlouhé dodací doby by tě mohly nepříjemně zaskočit. Hlavně ale nenakupuj bezhlavě, to by se ti nevyplatilo.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jsi v úplné euforii, díky svému novému vztahu jsi neskonale šťastná a skoro se vznášíš na obláčku. Měla bys své náladičky ale trochu krotit, tvůj milý na tohle ještě asi není psychicky připraven. Tak mu dej čas, aby si na tvou pravou tvář zvykl.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvoje finanční situace je poslední dobou docela bídná a nadcházející Vánoce s tím taky pořádně zamávaly. Dej si pozor na svoje výdaje, pokud se na to budeš trochu soustředit, tak zjistíš, že hromadu peněz vyhodíš za úplné hlouposti.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Snažíš se chovat k ostaním tak, jak by sis přála, aby se oni chovali k tobě. Bohužel se toho málokdy dočkáš. Nesnižuj se ale na úroveň těch protivných a zahořklých lidí. Ono se ti to nakonec nějak přece jen vrátí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas až úzkostlivě lpíš na tom, aby tě všichni měli rádi a měli o tobě jen to nejlepší mínění. Často se i zdráháš projevit svou plnou osobnost, ve strachu, co by si ostatní pomysleli. Vykašli se na všechny okolo, v konečném důsledku stejně záleží jen na tvých nejbližších.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Začátek týdne bude vypadat pohodově, ale nakonec se ukáže, že to bude větší oříšek. Čeká tě poměrně náročné období, které si ale budeš kupodivu hodně užívat. Nenechej se ovlivnit názory ostatních a jednej podle svého nejlepšího uvážení.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden nebude patřit k tvým nejlepším. Nenechej neúspěch, aby tě omráčil, snaž se ho otočit ve svůj prospěch. Nakonec budeš překvapená, jak se můžou situace vyvinout. Nejdůležitější je se nevzdávat.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2019 11:40 Nahlásit obsah